Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Eventy firmowe

Home > news > eventy > Eventy firmowe

Eventy firmowe

Jak dobrze zorganizować eventy firmowe, imprezę integracyjną lub firmową?

eventy firmowe

Eventy firmowe – imprezy integracyjne organizowane z różnych okazji (Dzień Dziecka, Dzień Matki, rozpoczęcie czy zakończenie wakacji, okrągła rocznica działalności firmy) stają się popularne.

Zobacz naszą ofertę organizacji eventów dla firm – w tym miejscu »

Eventy firmowe – integracyjne dla pracowników firm organizują ich pracodawcy, zaś imprezy masowe niejednokrotnie przygotowywane są na zlecenie centr handlowych, sieci sprzedażowych lub władz samorządowych, jeśli odbywają się na terenach należących do miasta. Jednak niezależnie od rangi i przeznaczenia eventu musi on być zorganizowany w taki sposób, by zapewnić uczestnikom wspaniałą zabawę, niezapomniane wspomnienia, ale i maksymalne bezpieczeństwo.

Eventy – jakie atrakcje wybrać?

Jeśli na własną rękę organizujemy event, będziemy musieli sprawdzić samodzielnie oferty i porównać je z możliwościami naszego budżetu. W przypadku eventu zleconego firmie zewnętrznej z pewnością otrzymacie Państwo kilka propozycji – co nie znaczy, że firma eventowa nie dostosuje programu eventu do wymagań swojego Klienta .
Wszystko oczywiście zależy od rodzaju imprezy – można zorganizować olimpiadę –letnie igrzyska, turniej piłki siatkowej, spływ kajakowy, regaty, wycieczki do kultowych miejsc. W przypadku wyjazdu czy spotkania integracyjnego najlepiej postawić na zabawę tematyczną z dodatkowymi atrakcjami dla uczestników należy zapewnić stroje, o ile wyrażą chęć uczestniczenia w „przebieranej” zabawie.

Trzeba też zadbać o to, aby wystrój sali korespondował z tematyką. I tak np. w czasie imprezy w stylu lat 20-tych XX wieku powinny dominować kryształowe zastawy, eleganckie perły i mnóstwo dostatków stylu secesyjnym lub art deco. Z kolei, kiedy stawiamy na egzotyczną tematykę w miejscu imprezy powinny zagościć palmy, kokosy i kto wie – może warto stworzyć sztuczną plażę – no chyba, że plaża jest na miejscu…

Niewątpliwie dużą atrakcją w czasie takich eventów może być koncert, pokaz tańca, wspólna zabawa, rywalizacja dwóch lub więcej zepołów, pokazy baristów lub barmanów – możliwości na pewno jest bardzo dużo. Podczas wieczornych spotkań można postawić na pokaz sztucznych ogni o ile miejsce, w którym odbywa się impreza na to pozwala.


eventy - wiielkopolska lub miasto
Coraz większą popularnością cieszą się również budki fotograficzne, w których można zrobić sobie serię kilku zabawnych zdjęć. Tego typu atrakcje pojawiają się już nie tylko na eventach, weselach, ale i na większości imprez masowych. Decydując się na taki rodzaj atrakcji watro zapewnić akcesoria, które pozwolą na wykonanie zabawnych fotografii.

Coś dla dużych i małych.

Firmy często decydują się na rodzinne pikniki. Jest to nie tylko zabieg integracyjny, ale i marketingowy – poprawia wizerunek firmy wewnątrz i na zewnątrz. Organizowane na świeżym powietrzu powinny uwzględniać jednocześnie potrzeby dzieci i dorosłych. Bardzo popularne jest wspólne przygotowywanie grilla i uczestniczenie w zawodach, w których wygraną są drobne upominki. Ciekawym pomysłem jest również przygotowanie różnego rodzaju urządzeń dla dzieci – dmuchanych zjeżdżalni, skoczków, ścianek wspinaczkowych i innych.


Jeżeli impreza organizowana jest dla rodzin z dziećmi to warto zadbać o animatorów – klownów i osoby, które zaktywizują dzieci do wspólnej zabawy. Dla najmłodszych niesamowitą atrakcją będą ogromne bańki mydlane, a także zwierzątka robione z plastycznych balonów.

Tego rodzaju eventy również mogą mieć charakter tematyczny np. nawiązywać do tradycji średniowiecznych. Atrakcjami wówczas będzie nauka strzelania z łuku lub pokaz lepienia garnków, tkania materiałów czy bicia monet. A na zakończenie zabawy można zorganizować występy bractwa rycerskiego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas takiego spotkania eventowego pokazać wszystkim początki działania firmy, technologię, która temu towarzyszyła, przybliżyć warunki pracy – jeśli jest to zrobione w ciekawy sposób – odbiorcy będą na pewno zaciekawieni.

Eventy firmowe – Bezpieczeństwo przede wszystkim

Eventy firmowe – organizacja eventów i imprez firmowych to również obowiązki organizatora, który powinien zapewnić odpowiednie warunki bezpieczeństwa takiej imprezie. Inne wymogi stawiane są eventom np. firmowym, a inne dużym imprezom masowym – jednak zawsze, przy organizacji spotkań, wydarzeń i imprez masowych wymogi te muszą być przestrzegane – dla dobra zarówno uczestnika, jak i samego organizatora.

Zobacz naszą ofertę: http://www.hotelsulkowski.pl/biznes/imprezy-integracyjne

Dodatkowe informacje na temat organizowania eventów i imprez:

Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20090620504

SUŁKOWSKI HOTEL – wypoczynek, konferencje, wesela

Boszkowo-Letnisko, ul. Dworcowa 15, 64-140 Włoszakowice

T +48 65 537 11 00, M +48 728 397 807 FAX +48 65 537 15 87

recepcja@hotelsulkowski.pl

pliki cookie informacje