Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Imprezy dla firm

Home > news > imprezy > Imprezy dla firm

Imprezy dla firm

Imprezy dla firm, imprezy firmowe – zapraszamy serdecznie do nas – do Hotelu Sułkowski w Wielkopolsce.

imprezy dla firm

Imprezy dla firm

Zapraszamy na imprezy firmowe

Nasze położenie i doświadczenie pozwala na przygotowanie dedykowanej imprezy nawet dla bardzo dużej firmy. Nasze imprezy firmowe były przygotowywane dla firm z branży motoryzacyjnej, kosmetycznej, finansowej. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji imprez firmowych prosimy o kontakt.

Jak może wyglądać impreza firmowa dla Państwa?
Na wodzie, na plaży, na koniach, w kręgielni – na zdjęciu żaglówki na jeziorze dominickim w pięknym słońcu. Możemy wykorzystać to co mamy tuż za ścianami naszego Hotelu – plażę, wodę, lasy. Co roku organizujemy Cross Sułkowskiego – imprezę w której brało udział ponad pięciuset uczestników.

imprezy firmowe w hotelu

Czy są jakieś trasy widokowe na naszym obszarze?
Tak możemy Państwu przedstawić trasę spływu kajakowego Szlakiem Konwaliowym – czysta woda, piękne otoczenie i atrakcje w trakcie samego spływu. Rejst kajakiem i obcowanie z przyrodą to bardzo dobry pomysł na imprezę firmową – pływamy grupą, pomagamy sobie nawzajem i cieszymy się przepięknymi widokami

imprezy firmowe wielkopolska

Co zrobimy gdy natura spłata nam figla i zacznie padać deszcz?
Cóż, deszcz i brzydka pogoda to przeciwnicy z którymi trudno, nawet jako firma lub hotel polemizować . Dlatego też mamy do dyspozycji kilka restauracji, kręgielnię, salę bilardową i sale konferencyjne, które możemy dostosować do Państwa potrzeb. Nasze sale to ponad pięćset metrów kwadratowych powierzchni, które możemy łączyć, rozdzielać i przygotować stosownie do Państwa wymagań.
Czy jezioro i hotel to wszystkie atrakcje jakie posiadacie?
Oczywiście mamy dla naszych gości również niespodziankę – basen i spa. To nasza nowa inwestycja, która zapewni nam niezależność imprez firmowych od warunków pogodowych i z pewnością będzie dużą atrakcją.

imprezy firmowe Basen Wellness SPA

Imprezy dla firm

– ściągnij ofertę w postaci pliku PDF: pobierz

pliki cookie informacje