Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Konferencje

Home > Konferencje

Konferencje Wielkopolska

Konferencje w Hotelu Sułkowski w jednym z najlepszych w Wielkopolsce miejsc na organizację konferencji. Doskonała organizacja, pomoc w realizacji, elastyczność cenowa. Oferujemy prawdopodobnie najlepszą, kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń lub imprez integracyjnych w Wielkopolsce.

Konferencje w hotelu organizacja Wielkopolska.

 • Ponad 1000 metrów kwadratowych sal konferencyjnych
 • 10 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal
 • Dobra lokalizacja - szybki i łatwy dojazd
Zobacz sale konferencyjne
 • 190 miejsc noclegowych
 • Największa sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 300 mkw
 • Zaplecze hotelowe pozwalające na organizację imprez integracyjnych
Zapytaj o ofertę

Po raz pierwszy w Polsce powstał innowacyjny pomysł połączenia hotelowych sal konferencyjnych z prozdrowotnymi grotami solnymi. Dzięki takiej integracji powstała niepowtarzalna usługa oferująca szkolenia, konferencje, spotkania firmowe w fuzji z prozdrowotnym wpływem na organizm człowieka groty solnej i tężni solankowej.

Sala konferencyjna w grocie solnej. Jeśli dodamy do tego jeszcze specjalnie przygotowane menu, to mamy kompleksową ofertę konferencji, które jednocześnie poprawiają samopoczucie
i zdrowie uczestników!
Nasze menu zostało podzielone na dwa zestawy:

 • zestaw brain-menu: dobroczynny wpływ na pracę mózgu i jego stymulację równocześnie z poprawą koncentracji i zdolności zapamiętywania
 • zestaw mineral-menu: uzupełnienie mikroelementów i pierwiastków wraz z poprawą pracy całego organizmu i najważniejszych narządów.

Obejrzyj Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort w portalu http://mojekonferencje.pl

Nasi Goście nie muszą już jechać nad Bałtyk, żeby pooddychać powietrzem bogatym w jod. Nasze groty solne działają w oparciu o wysokozmineralizowane wody jodowe, posiadające także dużą zawartość bromu.

Doskonała lokalizacja

Konferencje Hotel Sułkowski Wielkopolska. Wielkim atutem Hotelu Sułkowski jest jego lokalizacja. Ośrodek konferencyjny położony jest w Boszkowie nad brzegiem Jeziora Dominickiego, blisko trasy Poznań – Wrocław, na wysokości Leszna. Hotel Sułkowski dysponuje ponadto szeroką prywatną piaszczystą plażą oraz parkingiem na kilkaset miejsc.

Video – prezentacja hotelu

Organizacja i integracja

Konferencja w Hotelu Sułkowski to profesjonalnie przygotowana impreza. Organizatorzy spotkania w naszym centrum konferencyjnym. Poza tym żaglówki, jezioro, sprzęt wodny, basen, łaźnia, sauna, bilard, darty, e-bowling, strefa zespołowych gier telewizyjnych drink bar – to tylko niektóre z atrakcji, jakie możemy zaproponować. Doskonały hotel na szkolenie.

 

Skontaktuj się z nami, zapytaj o naszą ofertę

Konferencje organizacja: tel. 65 537 16 70, marketing@hotelsulkowski.pl

Zobacz sale konferencyjne

Hotel konferencyjny Sułkowski to jedno z najlepszych w Wielkopolsce miejsc na organizację konferencji. Z chęcią pomagamy w realizacji całego przedsięwzięcia i jesteśmy elastyczni cenowo. Oferujemy kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych w Wielkopolsce. Posiadamy:

 • ponad 500 m2 sal konferencyjnych, z czego największa sala ma powierzchnię 300 m2,
 • 7 funkcjonalnych i klimatyzowanych sal,
 • doskonałą lokalizację, do której szybko i łatwo dojechać,
 • niemal 190 miejsc noclegowych,
 • parking na ok. sto miejsc postojowych; dodatkowe miejsca na ogrodzonym placu postojowym
 • zaplecze hotelowe, które pozwala na organizację konferencji i eventów.

Hotel konferencyjny Sułkowski

Zdecydowanym atutem Hotelu Sułkowski jest jego wielkopolska lokalizacja. Nasz hotel konferencyjny znajduje się w Boszkowie-Letnisko, nad brzegiem Jeziora Dominickiego, niedaleko trasy S5 Poznań – Wrocław. Wielu zadowolonych Gości jest najlepszym dowodem, że konferencje w Hotelu Sułkowski to za każdym razem profesjonalnie przygotowane przedsięwzięcie.

Profesjonalna organizacja konferencji

Wielkość centrum konferencyjnego w Hotelu Sułkowski pozwala na przeprowadzanie dużych konferencji, szkoleń, imprez oraz spotkań firmowych. Nie wszystkie hotele na konferencje posiadają tak profesjonalnie wyposażone powierzchnie, które można łączyć w zależności od potrzeb. Każda z sal posiada klimatyzację i własny sprzęt audiowizualny. Dodatkowym atutem jest nasza baza noclegowa zapewniająca wszystkim uczestnikom konferencji komfortowy wypoczynek w klimatyzowanych pokojach.

Konferencje w sali solnej

Konferencje w Hotelu Sułkowski to nie tylko program szkoleniowy, ale i regeneracja organizmu w grocie solnej i tężni solankowej. Oprócz trzech sal solankowych posiadamy specjalnie przygotowane menu, które jednocześnie poprawi samopoczucie i zdrowie uczestników. Poza tym posiadamy dwie inhalacyjne tężnie solankowe, które przez całą dobę są dostępne na naszej hotelowej plaży. Hotele na konferencje zwykle nie są w stanie zaoferować naszych dodatkowych atrakcji:

 • żaglówek,
 • sprzętu wodnego,
 • basenu,
 • łaźni i sauny,
 • bilardu,
 • dartu,
 • strefy zespołowych gier telewizyjnych.

Konferencje.

Konferencje w hotelu. Konferencje organizacja. Wielkopolska.
Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje