Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Konferencje

Home > Konferencje

KONFERENCJE W HOTELU. ORGANIZACJA KONFERENCJI. WIELKOPOLSKA

Hotel Sułkowski to jedno z najlepszych w Wielkopolsce miejsc na konferencje w hotelu. Doskonała organizacja, pomoc w realizacji, elastyczność cenowa. Oferujemy prawdopodobnie najlepszą, kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń lub imprez integracyjnych w Wielkopolsce.

konferencje w hotelu

KONFERENCJE W HOTELU. ORGANIZACJA KONFERENCJI. WIELKOPOLSKA

  • Ponad 500 metrów kwadratowych sal konferencyjnych
  • Siedem w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal
  • Dobra lokalizacja - szybki i łatwy dojazd

Zobacz sale konferencyjne

  • Wszystkie sale wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-video oraz szybkie WiFi
  • Zaplecze hotelowe pozwalające na organizację imprez integracyjnych
  • Indywidualnie dobierana oferta cenowa

Zapytaj o ofertę

Po raz pierwszy w Polsce powstał innowacyjny pomysł połączenia hotelowych sal konferencyjnych z prozdrowotnymi grotami solnymi. Dzięki takiej integracji powstała niepowtarzalna usługa oferująca szkolenia, konferencje, spotkania firmowe w fuzji z prozdrowotnym wpływem na organizm człowieka groty solnej i tężni solankowej.

Sala konferencyjna w grocie solnej. Jeśli dodamy do tego jeszcze specjalnie przygotowane menu, to mamy kompleksową ofertę konferencji, które jednocześnie poprawiają samopoczucie i zdrowie uczestników! Nasze menu zostało podzielone na dwa zestawy:

  • zestaw brain-menu: dobroczynny wpływ na pracę mózgu i jego stymulację równocześnie z poprawą koncentracji i zdolności zapamiętywania
  • zestaw mineral-menu: uzupełnienie mikroelementów i pierwiastków wraz z poprawą pracy całego organizmu i najważniejszych narządów.

Obejrzyj Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort   w portalu http://mojekonferencje.pl

Nasi Goście nie muszą już jechać nad Bałtyk, żeby pooddychać powietrzem bogatym w jod. Nasze groty solne działają w oparciu o wysokozmineralizowane wody jodowe, posiadające także dużą zawartość bromu.

Doskonała lokalizacja konferencje w hotelu Sułkowski Wielkopolska

Konferencje Hotel Sułkowski Wielkopolska. Wielkim atutem Hotelu Sułkowski jest jego lokalizacja. Ośrodek konferencyjny położony jest w Boszkowie nad brzegiem Jeziora Dominickiego, blisko trasy Poznań – Wrocław, na wysokości Leszna. Hotel Sułkowski dysponuje ponadto szeroką prywatną piaszczystą plażą oraz parkingiem na kilkaset miejsc.

Panorama 3d – wygląd sal konferencyjnych

Video – prezentacja hotelu

KONFERENCJE ORGANIZACJA INTEGRACJA

Konferencje Hotel Sułkowski Wielkopolska. Organizatorzy spotkań firmowych cenią naszą ofertę integracyjną. Kręgle, sprzęt wodny, sauna, snooker, drink bar – to tylko niektóre z atrakcji, jakie możemy zaproponować. Dowiedz się więcej »

Skontaktuj się z nami, zapytaj o naszą ofertę

Zapraszamy do kontaktu: tel. 65 537 16 70, marketing@hotelsulkowski.pl

Zobacz sale konferencyjne

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej prosimy o wypełnienie poniższego formularza, poniższe dane będą pomocne w przygotowaniu propozycji dla Państwa

Jak się z Państwem skontaktujemy?

Zazwyczaj wysłanie wiadomości e-mail i kontakt telefoniczny w ciągu 24 godzin

W przypadku spraw nie cierpiących zwłoki prosimy o kontakt telefoniczny

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje

Pin It on Pinterest

Share This