Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Konferencje

Home > Konferencje

Konferencje Wielkopolska

Konferencje w Hotelu Sułkowski w jednym z najlepszych w Wielkopolsce miejsc na organizację konferencji. Doskonała organizacja, pomoc w realizacji, elastyczność cenowa. Oferujemy prawdopodobnie najlepszą, kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń lub imprez integracyjnych w Wielkopolsce.

Konferencje w hotelu organizacja Wielkopolska.

  • Ponad 1000 metrów kwadratowych sal konferencyjnych
  • 10 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal
  • Dobra lokalizacja - szybki i łatwy dojazd
Zobacz sale konferencyjne
  • 190 miejsc noclegowych
  • Największa sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 300 mkw
  • Zaplecze hotelowe pozwalające na organizację imprez integracyjnych
Zapytaj o ofertę

Po raz pierwszy w Polsce powstał innowacyjny pomysł połączenia hotelowych sal konferencyjnych z prozdrowotnymi grotami solnymi. Dzięki takiej integracji powstała niepowtarzalna usługa oferująca szkolenia, konferencje, spotkania firmowe w fuzji z prozdrowotnym wpływem na organizm człowieka groty solnej i tężni solankowej.

Sala konferencyjna w grocie solnej. Jeśli dodamy do tego jeszcze specjalnie przygotowane menu, to mamy kompleksową ofertę konferencji, które jednocześnie poprawiają samopoczucie
i zdrowie uczestników!
Nasze menu zostało podzielone na dwa zestawy:

  • zestaw brain-menu: dobroczynny wpływ na pracę mózgu i jego stymulację równocześnie z poprawą koncentracji i zdolności zapamiętywania
  • zestaw mineral-menu: uzupełnienie mikroelementów i pierwiastków wraz z poprawą pracy całego organizmu i najważniejszych narządów.

Obejrzyj Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort w portalu http://mojekonferencje.pl

Nasi Goście nie muszą już jechać nad Bałtyk, żeby pooddychać powietrzem bogatym w jod. Nasze groty solne działają w oparciu o wysokozmineralizowane wody jodowe, posiadające także dużą zawartość bromu.

Doskonała lokalizacja

Konferencje Hotel Sułkowski Wielkopolska. Wielkim atutem Hotelu Sułkowski jest jego lokalizacja. Ośrodek konferencyjny położony jest w Boszkowie nad brzegiem Jeziora Dominickiego, blisko trasy Poznań – Wrocław, na wysokości Leszna. Hotel Sułkowski dysponuje ponadto szeroką prywatną piaszczystą plażą oraz parkingiem na kilkaset miejsc.

Video – prezentacja hotelu

Organizacja i integracja

Konferencja w Hotelu Sułkowski to profesjonalnie przygotowana impreza. Organizatorzy spotkania w naszym centrum konferencyjnym. Poza tym żaglówki, jezioro, sprzęt wodny, basen, łaźnia, sauna, bilard, darty, e-bowling, strefa zespołowych gier telewizyjnych, drink bar – to tylko niektóre z atrakcji, jakie możemy zaproponować. Doskonały hotel na szkolenie.

 

Skontaktuj się z nami, zapytaj o naszą ofertę

Konferencje organizacja: tel. 65 537 16 70, marketing@hotelsulkowski.pl

Zobacz sale konferencyjne

Konferencje.

Konferencje w hotelu. Konferencje organizacja. Wielkopolska.
Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje