Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Imprezy integracyjne Wielkopolska

Home > Konferencje > Imprezy integracyjne Wielkopolska

Integracja Wielkopolska

Nasze imprezy integracyjne zgodnie z tym co pokazują zamieszczone poniżej zdjęcia niezależnie od warunków pogodowych zawsze są udane.

Imprezy integracyjne w Hotelu Sułkowski w Wielkopolsce

spotkania integracyjne

Imprezy integracyjne Wielkopolska – zalety hotelu, jeziora i wielkopolski


Hotel Sułkowski znajduje się w Wielkopolsce, w centrum Przemęckiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem jeziora Dominickiego z bezpośrednim dostępem do jeziora i z prywatną plażą. Niezależnie skąd Państwo do nas przybywacie na integracje, eventy – z każdej strony jest bardzo dobry dojazd – Poznań, Wrocław, Berlin, Warszawa.

Wielkopolska, Boszkowo-Letnisko, Przemęcki Park Krajobrazowy – woda w różnych postaciach plaża, pływanie, żeglowanie, kajaki, zabawa w wodzie, imprezy w terenie, dużo lasów (i grzybów), duża przestrzeń pod naszym dachem – okoliczności przyrody w których położony jest nasz hotel to kolejny atut naszych imprez integracyjnych

jeśli Państwa impreza integracyjna będzie przebiegać w terenie i będzie pełna przygód i zabawy z pewnością nasze komfortowe pokoje przydadzą się po całym dniu aktywnego wypoczynku

imprezy integracyjne to również wspólna kolacja, spotkania i zabawa – niezależnie od warunków pogodowych zapewniamy trzy restauracje, dużą powierzchnię konferencyjną i… dobrą zabawę oraz 159 miejsc hotelowych o wysokim standardzie, bardzo dobrą kuchnię i zdrowe czyste powietrze

w naszym hotelu odbyło się kilkaset eventów, imprez integracyjnych i konferencji – jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu

konferencje, spotkania inte gracyjne, spotkania firmowe, eventy, wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe, szkolenia, bankiety, jubileusze, koncerty, wyjazdy motywacyjne, imprezy sportowe, regaty, turnieje, animacje – jeśli macie Państwo pytania – zapraszamy do kontaktu

Imprezy integracyjne Wielkopolska – okiem fotografa

Poza organizacją szkoleń i konferencji proponujemy Państwu szeroką gamę warsztatów, imprez integracyjnych, eventy i działania towarzyszące.

Proponujemy także organizację atrakcyjnych gier i programów takich jak:

 • Letnie igrzyska olimpijskie
 • Turnieje siatkówki plażowej
 • Spływy kajakowe szlakiem Konwaliowym
 • Naukę windsurfingu
 • Wycieczki do okolicznych zabytków
 • Przejażdżki konne
 • Turystykę rowerową

Uwaga: w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zajęcia z wykwalifikowanymi trenerami prowadzone w salach konferencyjnych, jak również atrakcyjne gry terenowe, które dają możliwość analizy postaw uczestników oraz wzmacniają ich umiejętności komunikacyjne, współpracę i integrację w grupie.

Nasze atuty to przestrzeń – zarówno ta wewnętrzna – sal konferencyjnych, jak i otaczająca nas przyroda, lasy i jezioro. W połączeniu z naszymi komfortowymi pokojami
imprezy integracyjne, eventy firmowe, spotkania biznesowe mogą być argumentem, by odwiedzić nas ponownie.

Tereny zielone wokół hotelu, prywatna szeroka piaszczysta plaża oraz czyste wody Jeziora Dominickiego dają nam niemal nieograniczone i niezależne od warunków atmosferycznych możliwości zorganizowania eventów, imprez integracyjnych lub aktywnie spędzonego czasu.

Imprezy integracyjne. Grill lub ognisko w naszej specjalnie zaprojektowanej chacie grillowej tuż nad brzegiem jeziora, nieopodal lasu z możliwością przyjęcia 200 osób.

Wspólną zabawę możemy zakończyć wieczorem tematycznym w jednej z naszych restauracji lub imprezą przy ognisku w indiańskim wigwamie stojącym nieopodal piaszczystej plaży.

Tak naprawdę jesteśmy rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku:

 • Boiska do gry w plażową siatkówkę lub piłkę nożną
 • Miłośnicy sportów wodnych mogą korzystać z żaglówek / rowerków wodnych / kajaków
 • Prawdziwą frajdę przeżyją zwolennicy paintballa
 • Szkółka nordic walking posiada wypożyczalnię sprzętu oraz możliwość relaksu pod opieką instruktorów
 • Zawiedzeni nie będą także amatorzy wycieczek rowerowych i pieszych
 • Możemy zorganizować loty szybowcem / skoki spadochronowe / szkolenie w tunelu aerodynamicznym

Gdzie jesteśmy?

Oczywiście w Wielkopolsce – nad samym jeziorem Dominickim(nad samym brzegiem), w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego .

organizacja imprez integracyjnych

Imprezy integracyjne to również świeże i czyste powietrze – w grę wchodzą rowery, trasa dla biegaczy, spacery po lesie – wspólne aktywne spędzanie czasu z zespołem


Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować imprezy integracyjne dla firm lub nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres sulkowski@hotelsulkowski.pl

Ściągnij dokument w formacie PDF [762 KB]

Jednym z popularniejszych sposobów budowania zespołu pracowników są wyjazdowe imprezy integracyjne. Najważniejsza w ich trakcie jest współpraca, zbudowanie zgranego zespołu, który lubi ze sobą przebywać oraz zwiększenie umiejętności i wydajności poszczególnych pracowników.

Wyjazd integracyjny może przybierać różną formę, np. warsztatów, gier zespołowych, spacerów po lesie, gry w paintball, spływu kajakami czy wspólnego ogniska. Dzięki temu impreza integracyjna wpływa pozytywnie na funkcjonowanie i wizerunek firmy.

Wyjazd integracyjny to również doskonały sposób na rozwiązanie konfliktów i zmniejszenie napięć, które mogą pojawiać się między pracownikami o różnych priorytetach. Konstruktywnemu rozwiązywaniu takich sporów najlepiej sprzyja neutralne środowisko. Wielkopolska, ze swoją przyrodą i dobrą organizacją, jest idealnym miejscem do zorganizowania imprezy dla firm.

Wyjazd integracyjny – czy warto?

Imprezy firmowe mają na celu przede wszystkim:

 • pogłębić wzajemne zaufanie osób tworzących zespół,
 • wzmocnić pewność siebie poszczególnych osób,
 • zwiększyć motywację,
 • zredukować stres,
 • zbudować zgrany zespół,
 • podnieść wydajność firmy również poprzez stworzenie nieformalnych kontaktów pomiędzy pracownikami.

Całokształt imprezy dla firm zależy zawsze od celu, który zamierza osiągnąć ich organizator. Planując imprezy firmowe, należy jednak pamiętać, że muszą one być dostosowane nie tylko do potrzeb pracodawcy, ale również uczestników. Dobrym rozwiązaniem jest więc zgromadzenie informacji dotyczących oczekiwań i zainteresowań pracowników, by impreza integracyjna odniosła oczekiwany efekt.

Impreza integracyjna w Hotelu Sułkowski

Hotel Sułkowski posiada bogate doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych. W naszym hotelu odbyło się już kilkaset eventów, spotkań i konferencji. Niezależnie od pogody, zapewniamy dużą powierzchnię przeznaczoną na imprezy, karczmę grillową na skraju plaży, pub i dwie restauracje z bardzo smaczną kuchnią oraz niemal 190 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Naszą mocną stroną jest przestrzeń klimatyzowanych sal konferencyjnych, które można łączyć w zależności od Państwa bieżących potrzeb. Posiadają one wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. Naszym atutem jest również położenie hotelu w miejscowości Boszkowo-Letnisko, bezpośrednio nad lazurową taflą Jeziora Dominickiego oraz czyste powietrze pośród lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego. To wszystko daje możliwość komfortowego pobytu w naszych progach.

Imprezy firmowe w Wielkopolsce

W trakcie wyjazdów integracyjnych proponujemy organizację atrakcyjnych gier i aktywności takich jak m.in.:

 • turnieje siatkówki plażowej,
 • spływy kajakowe jedynym w Polsce Szlakiem Konwaliowym,
 • nauka windsurfingu,
 • wycieczki do okolicznych zabytków,
 • przejażdżki konne,
 • turystyka rowerowa po pięknej okolicy, jaką jest zachodnia Wielkopolska.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno imprezy integracyjne w formie zajęć z wykwalifikowanymi trenerami prowadzone w naszych salach konferencyjnych, jak również atrakcyjne gry terenowe, które wzmocnią umiejętności interpersonalne uczestników oraz poprawią współpracę i integrację w grupie.

Imprezy integracyjne Wielkopolska

Imprezy integracyjne - Imprezy integracyjne Wielkopolska - zalety hotelu, jeziora i wielkopolski
Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje