Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Konferencja w hotelu z basenem SPA wellness

Home > Konferencje > Konferencja w hotelu z basenem SPA wellness
Konferencja w hotelu z basenem SPA wellness. Szkolenie w hotelu z basenem SPA wellness. Konferencje w hotelu z basenem SPA.

Konferencja w hotelu z basenem SPA

.
Na brzegu krystalicznie czystego Jeziora Dominickiego, na szerokiej piaszczystej plaży, pośród malowniczych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w Wielkopolsce, leży niewielka miejscowość wypoczynkowa – Boszkowo Letnisko. To miejsce o wyjątkowych walorach wypoczynkowych, możliwościach relaksu oraz chwili zapomnienia i warunkach intymności, dlatego też postanowiliśmy wybudować tu wyjątkowy nowoczesny hotel – Hotel Sułkowski. Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu czystej, ekologicznej przyrody każde forma pobytu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Konferencja w hotelu z basenem SPA

Konferencja w hotelu z basenem SPA. Na naszych konferencyjnych Gości czeka wiele atrakcji. W okresie między majem, a początkiem października zapraszamy do aktywnego wypoczynku na naszym jeziorze: pływanie, kajaki, rowerki wodne, możliwość wypożyczenia żaglówek, siatkówka plażowa, painball, plażowa piłka nożna… Dla mniej aktywnych możliwość wygodnego plażowania i zażywania kąpieli słonecznych. Przy niepogodzie zapraszamy do naszej nowej strefy wellness: kryty basen hotelowy, sauna sucha i łaźnia, gabinet masażu oraz spa na naszej plaży (balia skandynawska i sauna). Szykujemy się już do kolejnej inwestycji, do budowy na naszej plaży nowej 500 metrowej przeszklonej sali konferencyjnej z panoramą Jeziora Dominickiego oraz zapleczem rozrywkowych – bar i kręgle. kręgielnia oraz 500 metrowym restauracyjnym tarasem letnim. To atrakcje, które sprawiają, że wielu Gości chętnie powraca w nasze progi.

Konferencja w hotelu z basenem SPA. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę pobytów konferencyjnych, szkoleniowych i firmowych. Jesteśmy idealnym miejscem do organizacji szkoleń, narad, konferencji, spotkań integracyjnych oraz bankietów. Organizowane u nas konferencje, szkolenia, imprezy firmowe i eventy na długo zapadają w pamięć i są godne polecenia.

Konferencja w hotelu z basenem SPA. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych – konferencji, szkoleń, eventów oraz bankietów firmowych. Do celów szkoleniowych udostępniamy w pełni wyposażone, nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne umożliwiające spotkania na najwyższym poziomie. Oferujemy kilka sal bankietowych – największa do 150 osób.

Konferencja w hotelu z basenem SPA wellness. Jeżeli marzysz o tym, aby odciąć się od miejskiego zgiełku i spędzić czas na łonie natury, to nasz nowoczesny hotel konferencyjny nad jeziorem z basenem, SPA i wellness z pewnością Ci to umożliwi. Mamy do zaoferowania 72 stylowe wygodne pokoje i apartamenty (łącznie 190 miejsc noclegowych), które zapewnią Ci komfortowy wypoczynek. Na potrzeby konferencji w hotelu z basenem SPA wellness oddajemy do dyspozycji 10 sal konferencyjnych, największa o powierzchni 300 mkw.

Konferencja w hotelu z basenem SPA wellness. Nasi Goście mogą cieszyć się także bezpłatnym dostępem do basenu lub prywatnej plaży. Z kolei świetna lokalizacja pozwala na całoroczne korzystanie z atrakcji letniego wakacyjnego kurortu.

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.


Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

SUŁKOWSKI HOTEL – wypoczynek, konferencje, wesela
Boszkowo-Letnisko, ul. Dworcowa 15, 64-140 Włoszakowice
T +48 65 537 11 00, M +48 728 397 807 FAX +48 65 537 15 87
recepcja@hotelsulkowski.pl
Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje