Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Adults
Dzieci

Nagrody i wyróżnienia

Home > Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Hotel Sułkowski jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Poniżej kilka przykładów.

Travellers Choice 2015

Nagroda Travellers Choice jest przyznawana przez użytkowników cenionego na całym świecie portalu TripAdvisor. Hotel Sułkowski znalazł się w gronie 25 najlepszych w Polsce hoteli w kategorii Hotele dla Rodzin rekomendowanych na 2015 rok!

hotel-dla-rodziny-nagroda

Best Hotel Award 2014

Hotel Sułkowski zdobył wyróżnienie w IVedycji Nagród Best Hotel Award 2014 na najlepsze polskie hotele w kategorii Hotele „Nad jeziorami 1-3*”.

Robert Kajda, Menadżer Projektu pisze: – Cieszymy się, że dzięki Państwa zaangażowaniu okolice Włoszakowic posiadają obiekt hotelowy, który jest jego wizytówką na arenie krajowej.

– Realizując od roku czasu projekt BIZNES1000Hotele oparty o programy oszczędnościowe dla branży turystycznej mamy pełną świadomość, że zakończona wspaniałym sukcesem tak trudna rywalizacja jednoznacznie potwierdza, że Państwa firma z powodzeniem konkuruje na tym wymagającym rynku.

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.


Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres sulkowski@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje