Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel

Home > Hotel

Hotel Wielkopolska

Basen, jezioro, wypoczynek, konferencje, wesela – to całoroczny hotel rodzinny, a jednocześnie największy w regionie obiekt konferencyjny, weselny i wakacyjny, który oferuje kompleksową i profesjonalną organizację wypoczynku, spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i okolicznościowych.

Nasza obietnica marki jest bardzo prosta i czytelna. Hotel Sulkowski, to Hotel z happy endem! Na każdym kroku staramy się zapewnić Państwu razem i każdemu z naszych Gości osobno najbardziej komfortowe i przyjazne warunki pobytu. Niezależnie od tego w jakim celu wstąpiliście w nasze gościnne progi będziecie wspominać wizytę u nas z uśmiechem i zadowoleniem, od jej początku aż do zawsze szczęśliwego końca.

Dodatkowym atutem Hotelu Sułkowski jest jego lokalizacja. Hotel położony jest nad samym brzegiem Jeziora Dominickiego, w sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, niedaleko trasy Poznań-Wrocław, na wysokości Leszna. Hotel Sułkowski dysponuje ponadto szeroką PRYWATNĄ PIASZCZYSTĄ PLAŻĄ.

Hotel Sułkowski oferuje 190 miejsc noclegowych. Ponadto w naszym drugim zaprzyjaźnionym hotelu Vitalia możemy zapewnić kolejne niemal 120 miejsc noclegowych.

Hotel Sułkowski dysponuje także 1000 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą, w zależności od aranżacji, składa się 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal, z największą o powierzchni ponad 300 mkw.

Naszym dodatkowym atutem są 4 miejsca restauracyjne, w tym ogromny restauracyjny taras z widokiem na panoramę Jeziora Dominickiego.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy ponadto:
– basen, saunę, łaźnię i salę do ćwiczeń fitness;
– rozrywki indoor: bilard, darty, zespołowe gry telewizyjne;
– zajęcia outdoor: skoki spadochronowe w tandemie, loty szybowcem, bryczki, jazda konna, nordic walking, wycieczki rowerowe, piłkę plażową, zawody triathlonowe, treningi piłkarskie, ogniska, wigwam z ogniskiem;
– strefę rozrywek wodnych: spływy kajakowe, rowerki wodne, windsurfing;
– SPA pod chmurką: gorąca kąpiel w balii skandynawskiej i sauna nad brzegiem jeziora.

Proszę pamiętać, że zawsze chętnie pomożemy.

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje