Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel Basen SPA Wellness

Home > Hotel > Hotel Basen SPA Wellness

Hotel z Basenem Wielkopolska

Hotel Basen SPA i Wellness

Hotel Basen SPA i Wellness w Wielkopolsce. Zapraszamy do naszego nowego krytego basenu z masażem wodnym, sauną i łaźnią! Dla Gości naszego hotelu basen zawsze gratis!

Hotel z nowym basenem i SPA w Wielkopolsce. Przyjedź, zobacz, sprawdź, poczuj się zrelaksowany!

Hotel Sułkowski nad jeziorem, hotel z basenem, hotel ze SPA. Wielkopolska. Sauna i łaźnia w hotelu.

Nowy adres na mapie Polski. Hotel Sułkowski nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie Letnisko w Wielkopolsce. Zmieniamy się dla Was. Zakończyliśmy budowę zaplecza basenowego usytuowanego tuż przy windzie na najniższym poziomie hotelu, przy Orange Cafe, do którego zapraszamy na drinka w przerwach w sesjach relaksacyjnych. Basen ma wymiary 12 na 6 metra oraz głębokość 1,2 metra. Nie jest strzeżony, nie ma nadzoru ratownika. W wodzie są także udostępnione leżanki z hydromasażem oraz bicze wodne. Tuż przy basenie jest także dostępna sala fitness ze sprzętem treningowym.

Skoro mamy już nowy, kryty hotelowy basen, nie może zabraknąć przy nim strefy wellness. Łaźnia (sauna parowa) i sauna sucha, a przy nich strefa relaksu oraz gabinet masażu! Dodając do tego naszą strefę SPA na naszej hotelowej plaży możemy zapewnić Państwu komfortowy i kompleksowy relaks połączony z udanym wypoczynkiem całej rodziny.

Dowiedz się więcej…

Hotel Basen Wellness SPA Fitness Łaźnia Sauna

A skoro mamy już nowy, kryty hotelowy basen, a przy nim strefę wellness, to nie może zabraknąć także oferty masażów. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą masaży oraz usług rehabilitacyjnych. Oferujemy relaks i błogi spokój…

Masaż Hotel SPA na weekend dla dwojga

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

SPA Wielkopolska. SPA w Wielkopolsce. Wielkopolska na weekend. Weekend w Wielkopolsce. Wielkopolska SPA. Weekend SPA Wielkopolska. Weekend w SPA Wielkopolska.

Hotel nad jeziorem w Wielkopolsce. Hotel z basenem Wielkopolska. Hotel z basenem i SPA w Wielkopolsce. Hotel Wielkopolska.

#SPA #Wielkopolska #SPAwWielkopolsce #Wielkopolskanaweekend #Weekend #wWielkopolsce #WielkopolskaSPA #WeekendSPAWielkopolska #WeekendwSPA #Hotel #nadjeziorem #w #Wielkopolsce #Hotelzbasenem #HotelzbasenemiSPA #HotelWielkopolska #sauna #łaźnia #basen #w #hotelu

Sprawdź Oferty Specjalne!
  • Kup prezent
    Albert Schweitzer powiedział kiedyś, że „szczęście to jedyna rzecz, która...
pliki cookie informacje