Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel przyjazny zwierzętom. Psy i koty w hotelu.

Home > Hotel > Hotel przyjazny zwierzętom. Psy i koty w hotelu.

Hotel Przyjazny Zwierzętom Wielkopolska

Hotel przyjazny zwierzętom, to Hotel Sułkowski. Zapraszamy właścicieli psów i kotów wszelkiej maści, rasy i wielkości.

Zwierzęta uważane są przez nas za członków rodzin.

Hotel-przyjazny-zwierzętom

Hotel przyjazny zwierzętom. Bez względu na powód Państwa podróży, mogą Państwo mieć pewność, że Państwa futrzani przyjaciele będę się cieszyć relaksującym i komfortowym pobytem w Hotelu Sułkowski, który oferuje szereg udogodnień dla gości podróżujących ze zwierzętami.

Hotel przyjazny zwierzętom. Specjalnie dla Gości podróżujących ze zwierzakami przygotowaliśmy pokoje z balkonem na pierwszym piętrze hotelu. .

Hotel przyjazny zwierzętom

Dodatkowo hotel udostępnia

  • Maty podłogowe / kosze / kuwety / Miski
  • Pet set: woreczki na odchody / szufelki / rękawiczki

Dodatkowa opłata za pupila w hotelu wynosi 90 zł za pierwsze 3 doby pobytu (niezależnie czy pobyt trwa 1, 2 czy 3 doby). W przypadku dłuższych pobytów ze zwierzakami za czwartą i każda kolejną dobę opłata wynosi 20 zł /dobę. Opłata ma na celu m.in. pokryć koszty specjalistycznego sprzątania pokoju tak, aby kolejny Gość np. z alergią na sierść zwierząt, nie poczuł żadnego dyskomfortu podczas swojego pobytu.*

Hotel przyjazny zwierzętom

Hotel przyjazny zwierzętom

Hotel Sułkowski, to hotel zawsze przyjazny i otwarty dla zwierząt. Zapraszamy wszystkich właścicieli czworonogów w nasze skromne, ale zawsze przyjazne progi.

*Ze względu na sanitarnych oraz bezpieczeństwa i komfortu wszystkich naszych gości obowiązuje zakaz wstępu zwierzaków na hotelową plażę, a także do lokali gastronomicznych i na hotelowy basen. Po pozostałym terenie hotelu zwierzęta mogą poruszać się bez problemu.

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje