Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel przyjazny zwierzętom

Home > Hotel > Hotel przyjazny zwierzętom

Hotel przyjazny zwierzętom

Zwierzęta uważane są przez nas za członków rodzin.

zwierze-w-hotelu

Hotel przyjazny zwierzętom. Bez względu na powód Państwa podróży, mogą Państwo mieć pewność, że Państwa futrzani przyjaciele będę się cieszyć relaksującym i komfortowym pobytem w Hotelu Sułkowski, który oferuje szereg udogodnień dla gości podróżujących ze zwierzętami.

Hotel przyjazny zwierzętom. Specjalnie dla Gości podróżujących ze zwierzakami przygotowaliśmy pokoje z balkonem na pierwszym piętrze hotelu. .

Dodatkowo hotel udostępnia

  • Maty podłogowe / kosze / kuwety / Miski
  • Pet set: woreczki na odchody / szufelki / rękawiczki gumowe

Dodatkowa opłata za pobyt zwierzęcia w hotelu wynosi 90 zł za cały pobyt, niezależnie od jego długości i pokrywa koszty specjalistycznego sprzątania pokoju tak, aby kolejny Gość np. z alergią na sierść zwierząt, nie poczuł żadnego dyskomfortu podczas swojego pobytu.

Hotel Sułkowski, to hotel zawsze przyjazny i otwarty dla zwierząt. Zapraszamy wszystkich właścicieli czworonogów w nasze skromne, ale zawsze przyjazne progi.

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje