Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel przyjazny zwierzętom. Psy i koty w hotelu.

Home > Hotel > Hotel przyjazny zwierzętom. Psy i koty w hotelu.

Hotel przyjazny zwierzętom, to Hotel Sułkowski. Zapraszamy właścicieli psów i kotów wszelkiej maści, rasy i wielkości.

Zwierzęta uważane są przez nas za członków rodzin.

Hotel-przyjazny-zwierzętom

Hotel przyjazny zwierzętom. Bez względu na powód Państwa podróży, mogą Państwo mieć pewność, że Państwa futrzani przyjaciele będę się cieszyć relaksującym i komfortowym pobytem w Hotelu Sułkowski, który oferuje szereg udogodnień dla gości podróżujących ze zwierzętami.

Hotel przyjazny zwierzętom. Specjalnie dla Gości podróżujących ze zwierzakami przygotowaliśmy pokoje z balkonem na pierwszym piętrze hotelu. .

Hotel przyjazny zwierzętom

Dodatkowo hotel udostępnia

  • Maty podłogowe / kosze / kuwety / Miski
  • Pet set: woreczki na odchody / szufelki / rękawiczki

Dodatkowa opłata za pupila w hotelu wynosi 90 zł za pierwsze 3 doby pobytu (90 zł, to stawka zarówno za jedną, za dwie jak i za pierwsze trzy doby) i 20 zł za każdą następną dobę, niezależnie od jego długości i pokrywa koszty specjalistycznego sprzątania pokoju tak, aby kolejny Gość np. z alergią na sierść zwierząt, nie poczuł żadnego dyskomfortu podczas swojego pobytu.*

Hotel przyjazny zwierzętom

Hotel przyjazny zwierzętom

Hotel Sułkowski, to hotel zawsze przyjazny i otwarty dla zwierząt. Zapraszamy wszystkich właścicieli czworonogów w nasze skromne, ale zawsze przyjazne progi.

*Ze względu na wielokrotnie zgłaszane nam prośby naszych Gości jesteśmy zmuszeni wprowadzić zakaz wstępu zwierząt na naszą hotelową plażę oraz na hotelowy basen. Po pozostałym terenie hotelu zwierzęta mogą poruszać się bez problemu.

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje