Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Wypoczynek nad jeziorem

Home > Hotel > Wypoczynek nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem. Zaproponuj bliskim wypoczynek nad jeziorem w Wielkopolsce! Korzystaj z atrakcji wodnych, ścieżek rowerowych i spacerowych, zachwyć się najczystszym jeziorem w regionie!

lato wakacje hotel sułkowski

W Hotelu Sułkowski przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. To świetny pomysł na wypoczynek z dziećmi, grupą znajomych lub romantyczny weekend we dwoje nad jeziorem.

Dlaczego warto?

3393872poziom
Nasz hotel cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób chcących wypocząć w Wielkopolsce, z dala od miejskiego zgiełku. Proponujemy m.in.:

Hotel Sułkowski znalazł się w gronie 25 najlepszych w Polsce hoteli w kategorii Hotele dla Rodzin!

Dlaczego warto wypoczywać właśnie tutaj?


Jesteśmy w pięknym i zdrowym miejscu – tu oddycha się lepiej, biega się lepiej, odpoczywa się lepiej i to jest argument nie do podważenia – nasze położenie to nie jest sezonowy argument tylko na lato!

Aby do nas dojechać nie stracisz wiele czasu… niecałą godzinę zajmuje podróż samochodem z Poznania, półtorej godziny nową S5 zajmuje podróż z Wrocławia – to kolejny argument nie do podważenia.

W okresie natężonego ruchu i wielkiej letniej migracji warto zastanowić się czy kilkugodzinny dojazd nad morze lub w góry jest bezpieczny, a do nas zewsząd jest blisko – lato nie musi być uciążliwe.

Cudze chwalimy – poznaj naszą okolicę i nasze atrakcje: 1. klasa czystości Jeziora Dominickiego, serce Przemęckiego Parku Krajobrazowego, konwaliowy szlak kajakowy.

Hotel Sułkowski mieści się przy szerokiej i piaszczystej prywatnej plaży, tuż nad brzegiem jeziora.

Wakacje, urlop, wypoczynek nad jeziorem zadzwoń: +48 65 537 11 00

Sprawdź nasze pokoje

hotel sulkowski pokoje

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje