Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Andrzejki Wielkopolska w Hotelu Sułkowski

Andrzejki Wielkopolska.

sold

Doskonała zabawa i specjalne ceny noclegów. 25 listopada 2017 roku zapraszamy na andrzejkowe szaleństwo. Zaczynamy o godzinie 20:00, kończymy o 4:00 rano! Cała masa atrakcji!

weekend-nad-jeziorem

Andrzejki 2017. Całonocna szalona zabawa andrzejkowa już za 125 zł od osoby.

Andrzejki 2017. Bawisz się z nami? Andrzejkowy nocleg w dwuosobowym pokoju ze śniadaniem specjalnie dla Ciebie z 50% zniżką!

Kolacja, zabawa, bufet

Andrzejki Wielkopolska. Zapewniamy wspaniałą andrzejkową zabawę przy muzyce doświadczonego DJ’a, który bawił do utraty tchu już tysiące Gości. Wcześniej zaproponujemy przepyszną andrzejkową kolację. Reszta posiłków będzie dostępna w naszym całonocnym uzupełnianym bufecie andrzejkowym.

andrzejki 2017_wielkopolska

MENU ANDRZEJKOWE

Serwowane będą

 • Andrzejkowa zupa
 • Andrzejkowe drugie danie
 • Andrzejkowy sok owocowy albo napój gazowany 1 litr na parę
 • Andrzejkowa woda mineralna 1.50 litra na parę

W bufecie czekać będą

 • Andrzejkowe mięso na ciepło
 • Andrzejkowy mix sałat
 • Andrzejkowe zakąski na zimno
 • Andrzejkowy śledzik
 • Andrzejkowe pieczywo i masło
 • Andrzejkowe ciasta
 • Andrzejkowa kawa lub herbata

Podczas zabawy andrzejkowej będzie możliwość zakupienia alkoholu w bardzo przystępnych cenach. Nie ma możliwości konsumpcji własnego, wniesionego alkoholu.

Opieka nad dziećmi

Andrzejki Wielkopolska. Równolegle dla dzieci Gości naszego balu andrzejkowego już od godziny 19:00 zagwarantujemy całonocną opiekę wraz z pełnym wyżywieniem oraz animacje andrzejkowe w hotelowym baby room pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów w cenie 20 PLN za dziecko (pokój zabaw, sala kinowa, pokój snu).

Nocleg i śniadanie

Andrzejki 2017 Wielkopolska. Niedzielne śniadanie po balu andrzejkowym zaczynamy od godziny 8:00 i przedłużamy do godziny 12:00. Doba w hotelu, w niedzielę 26.11.2017, kończy się dopiero o godzinie 14:00, z możliwością dalszego przedłużenia. Istnieje możliwość andrzejkowego przedłużenia noclegu także z piątku na sobotę lub z niedzieli na poniedziałek za 99 PLN niezależnie od rodzaju pokoju, pod warunkiem pozostania w tym samym pokoju!

Andrzejki Wielkopolska. Po całonocnych andrzejkowych szaleństwach, z drinkiem z soku pomidorowego w ręku, będzie można zregenerować siły w naszej sali solankowej. Oczywiście bezpłatnie!

Ceny wszystkich atrakcji:

 • Wyśmienita kolacja / Zabawa z Didżejem / Bufet całonocny: 125 zł za osobę
 • Nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym: z 50% rabatem z dobą hotelową do 14:00
 • Opieka na dzieckiem: 20 zł
 • Przedłużenie pobytu: tylko 99 zł za pokój za dobę

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Tak było na poprzednich andrzejkowych zabawach w Hotelu Sułkowski!


Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Fragmenty opinii na TripAdvisor:

„Nowoczesny, kameralny hotel, z prywatną plażą i dostępem do jeziora. Pokoje urządzone ze smakiem, wszystko nowe i czyste.”

„Nie znałem wcześniej tej części kraju i jestem zauroczony tym pojezierzem. Pokoje od strony jeziora mają piękną panoramę chyba o każdej porze roku.”

„Moim zdaniem warto wybrać się do tego hotelu chociażby na weekend. Okolica jest bardzo ładna, dostęp do plaży, placów zabaw i pysznego jedzenia robią swoje.”

„Hotel zaskakuje wysokim standarem, bardzo profesjonalą obsługą. Piękna przyroda wokół sprzyja aktywnościom. Miejsce warte odwiedzenia.”

Zobacz video

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

pliki cookie informacje