Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Andrzejki Wielkopolska w Hotelu Sułkowski basen & wellness

Andrzejki Wielkopolska. Podwójne uderzenie. 2 bale oraz Basen & Wellness.

Andrzejki Wielkopolska 2018. Doskonała zabawa i specjalne ceny noclegów. 30 listopada 2018 roku lub 01.12.2018 (brak miejsc, pełna sala) do wyboru zapraszamy na podwójne andrzejkowe szaleństwo. Zaczynamy o godzinie 20:00, kończymy o 4:00 rano! Cała masa atrakcji!

Całonocna szalona zabawa andrzejkowa już za 149 zł od osoby.

Oficjalne otwarcie naszej nowej strefy BASEN & WELLNESS!

Andrzejkowy nocleg w pokoju ze śniadaniem ze zniżką!

Andrzejki Wielkopolska

Andrzejki Wielkopolska

Dodatkowo wstęp do całej naszej nowej strefy Basen & Wellness GRATIS przez okres całego pobytu!

Andrzejki Wielkopolska. Andrzejki „Wellness & Happiness” w Hotelu Sułkowski.

andrzejki wielkopolska sauna łaźnia spa wellness

Kolacja, zabawa, bufet

Andrzejki Wielkopolska. W wybrany dzień zapewniamy wspaniałą andrzejkową zabawę przy muzyce doświadczonego DJ’a, który bawił do utraty tchu już tysiące Gości. Wcześniej zaproponujemy przepyszną andrzejkową kolację. Reszta posiłków będzie dostępna w naszym całonocnym uzupełnianym bufecie andrzejkowym.

andrzejki 2017_wielkopolska

MENU ANDRZEJKOWE

Serwowane będą

 • Andrzejkowa zupa
 • Andrzejkowe drugie danie
 • Andrzejkowe ciasto
 • Andrzejkowy sok owocowy albo napój gazowany 1 litr na parę
 • Andrzejkowa woda mineralna 1.50 litra na parę

Na stołach czekać będą

 • Andrzejkowe pożywne danie na ciepło
 • Andrzejkowy mix sałat
 • Andrzejkowe zakąski na zimno
 • Andrzejkowy śledzik
 • Andrzejkowe pieczywo i masło
 • Andrzejkowa kawa lub herbata

Podczas zabawy andrzejkowej będzie możliwość zakupienia alkoholu w bardzo przystępnych cenach. Nie ma możliwości konsumpcji własnego, wniesionego alkoholu.

Opieka nad dziećmi

Andrzejki Wielkopolska. Oferta dostępna tylko dla Gości piątkowego balu! Równolegle dla dzieci Gości naszego piątkowego balu andrzejkowego już od godziny 19:00 zagwarantujemy całonocną opiekę wraz z pełnym wyżywieniem oraz animacje andrzejkowe w hotelowym baby room pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów w cenie 20 zł za dziecko (pokój zabaw, sala kinowa, pokój snu).

Andrzejki Wielkopolska. Relaks i komfort.

Andrzejki Wielkopolska. Sobotnie i niedzielne śniadanie po balu andrzejkowym zaczynamy od godziny 8:00 i przedłużamy do godziny 12:00. Doba w hotelu, w niedzielę 02.12.2018, kończy się dopiero o godzinie 16:00, z możliwością dalszego przedłużenia do godziny 20:00, żebyście mogli w naszej strefie Basen & Wellness odzyskać większość sił witalnych po całonocnych szaleństwach andrzejkowych i zrelaksowani wrócić bezpiecznie do domu.

Andrzejki Wielkopolska. Po całonocnych andrzejkowych szaleństwach, z drinkiem z soku pomidorowego w ręku, będzie można zregenerować siły także w naszej sali solankowej. Oczywiście bezpłatnie!

Ceny wszystkich atrakcji:

 • Wyśmienita kolacja / Zabawa z Didżejem / Całonocne menu: 149 zł za osobę
 • Nocleg w komfortowym pokoju z rabatem z dobą hotelową w niedzielę do 16:00
 • Opieka na dzieckiem podczas piątkowego balu: 20 zł
 • strefa Basen & Wellness: zawsze GRATIS

Zapraszamy także na Sylwester Wielkopolska 2018

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Tak było na poprzednich andrzejkowych zabawach w Hotelu Sułkowski!


Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Fragmenty opinii na TripAdvisor:

„Nowoczesny, kameralny hotel, z prywatną plażą i dostępem do jeziora. Pokoje urządzone ze smakiem, wszystko nowe i czyste.”

„Nie znałem wcześniej tej części kraju i jestem zauroczony tym pojezierzem. Pokoje od strony jeziora mają piękną panoramę chyba o każdej porze roku.”

„Moim zdaniem warto wybrać się do tego hotelu chociażby na weekend. Okolica jest bardzo ładna, dostęp do plaży, placów zabaw i pysznego jedzenia robią swoje.”

„Hotel zaskakuje wysokim standarem, bardzo profesjonalą obsługą. Piękna przyroda wokół sprzyja aktywnościom. Miejsce warte odwiedzenia.”

Zobacz video

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Data przyjazdu
Pokoje
Data wyjazdu
Dorośli
Dzieci
pliki cookie informacje