Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Bal karnawałowy Ostatki Podkoziołek

Bal karnawałowy Ostatki Podkoziołek, czyli Śledzik nad jeziorem w Wielkopolsce

Teraz 30% rabat na pokoje!

Bal karnawałowy Ostatki Podkoziołek. 02 marca 2019 roku zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy na karnawałowe szaleństwo nad jeziorem w hotelu z basenem i wellness. Zaczynamy o godzinie 20.00, a kończymy o 4.00 rano.

Bal karnawałowy Ostatki

Na początek zapraszamy na relaksującą kąpiel w naszym basenie z masującymi dyszami, gorące sesje w naszej łaźni parowej lub suchej saunie, a potem delikatnie opalający relaks na naszej słonecznej łące. Nielimitowany wstęp do nowej strefy Basen & Wellness GRATIS!

Z powyższych udogodnień mogą korzystać Goście nocujący w naszym hotelu.

Rezerwacje lub zakup vouchera pod numerem telefonu 65 537 11 00 lub e-mail recepcja@hotelsulkowski.pl

Wieczorem na starcie zaserwujemy przepyszną kolację, przypieczętowaną słodkim deserem. Potem podamy zimne zakąski i ciepły bufet wspaniale komponujące się z rozweselającymi drinkami.

Bal karnawałowy Ostatki Podkoziołek, czyli Śledzik nad jeziorem w Wielkopolsce.

Cena za udział w balu karnawałowym to tylko 199 zł od osoby (bez noclegu). Wśród uczestników balu rozlosujemy voucher na weekendowy pobyt w Hotelu Sułkowski w pokoju klasy Superior.

W cenę balu wliczona jest butelka wódki albo butelka wina (wytrawne, półwytrawne lub półsłodkie) NA OSOBĘ do wyboru (prosimy o informację o wyborze alkoholu przy zakładaniu rezerwacji). Podczas balu karnawałowego będzie oczywiście możliwość zakupienia innego alkoholu w bardzo przystępnych cenach. Nie ma możliwości konsumpcji własnego, wniesionego alkoholu.

Rezerwacje lub zakup vouchera pod numerem telefonu 65 537 11 00 lub e-mail recepcja@hotelsulkowski.pl

OPIEKA NAD DZIEĆMI

Równolegle dla dzieci Gości naszego balu ostatkowego już od godziny 19:00 rozpocznie się całonocna opieka nad dziećmi wraz z pełnym wyżywieniem, zabawne animacje oraz bajkowy bal karnawałowy, a wszystkie atrakcje w naszym hotelowym baby room pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów w cenie 20 zł za dziecko (pokój zabaw, sala bajkowa, pokój snu).

Niedzielne śniadanie po zabawie karnawałowej zaczynamy od godziny 8:00 i przedłużamy do godziny 12:00. Doba w hotelu w niedzielę kończy się dopiero o godzinie 16:00!

Bal karnawałowy Ostatki Podkoziołek, czyli Śledzik nad jeziorem w Wielkopolsce.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Fragmenty opinii na TripAdvisor:

„Nowoczesny, kameralny hotel, z prywatną plażą i dostępem do jeziora. Pokoje urządzone ze smakiem, wszystko nowe i czyste.”

„Nie znałem wcześniej tej części kraju i jestem zauroczony tym pojezierzem. Pokoje od strony jeziora mają piękną panoramę chyba o każdej porze roku.”

„Moim zdaniem warto wybrać się do tego hotelu chociażby na weekend. Okolica jest bardzo ładna, dostęp do plaży, placów zabaw i pysznego jedzenia robią swoje.”

„Hotel zaskakuje wysokim standarem, bardzo profesjonalą obsługą. Piękna przyroda wokół sprzyja aktywnościom. Miejsce warte odwiedzenia.”

Zobacz video

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

pliki cookie informacje