Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska

Hotel z basenem, sauną i łaźnią oraz SPA Wielkopolska. Już wkrótce zapraszamy do naszego nowego krytego basenu z masażem wodnym, sauną i łaźnią! Dla Gości naszego hotelu basen zawsze gratis!

Hotel Sułkowski Basen Wellness SPA

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska. Szykujemy dla Was pełno niespodzianek i promocji, ale to jeszcze tajemnica!

Wielkopolska na weekend. Hotel Sułkowski nad jeziorem, hotel z basenem, hotel ze SPA. Wielkopolska. Sauna i łaźnia w hotelu.

Weekend w SPA w Wielkopolsce. Nowy adres na mapie Polski. Hotel Sułkowski nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie Letnisko w Wielkopolsce. Zmieniamy się dla Was. Kończymy budowę zaplecza basenowego usytuowanego tuż przy windzie na najniższym poziomie hotelu. Basen będzie miał wymiary 12/6,5 metra oraz głębokość 1,2 metra. W wodzie będą także udostępnione leżanki z hydromasażem. Tuż przy basenie będzie także dostępna mała salka fitness.


Będziemy mieć nowy, kryty hotelowy basen, nie może zabraknąć przy nim strefy wellness. Łaźnia (sauna parowa) i sauna sucha, a przy nich strefa relaksu oraz gabinet masażu! Dodając do tego naszą strefę SPA na naszej hotelowej plaży możemy zapewnić Państwu komfortowy i kompleksowy relaks połączony z udanym wypoczynkiem całej rodziny.

Dowiedz się więcej…

basen w hotelu sukowski

basen w hotelu sukowski

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

SPA Wielkopolska. SPA w Wielkopolsce. Wielkopolska na weekend. Weekend w Wielkopolsce. Wielkopolska SPA. Weekend SPA Wielkopolska. Weekend w SPA Wielkopolska.

Hotel nad jeziorem w Wielkopolsce. Hotel z basenem Wielkopolska. Hotel z basenem i SPA w Wielkopolsce. Hotel Wielkopolska.

#SPA #Wielkopolska #SPAwWielkopolsce #Wielkopolskanaweekend #Weekend #wWielkopolsce #WielkopolskaSPA #WeekendSPAWielkopolska #WeekendwSPA #Hotel #nadjeziorem #w #Wielkopolsce #Hotelzbasenem #HotelzbasenemiSPA #HotelWielkopolska #sauna #łaźnia #basen #w #hotelu

pliki cookie informacje