Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska. Już od września 2018 zapraszamy do naszego nowego krytego basenu z masażem wodnym, sauną i łaźnią! Dla naszych Gości zawsze gratis!

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska. We wrześniu szykujemy dla Was pełno niespodzianek i promocji, ale to jeszcze tajemnica!

Wielkopolska na weekend. Hotel Sułkowski nad jeziorem, hotel z basenem, hotel ze SPA. Wielkopolska.

Weekend w SPA w Wielkopolsce? Nowy adres na mapie. Hotel Sułkowski nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie Letnisko w Wielkopolsce.

Będziemy mieć nowy, kryty hotelowy basen, nie może zabraknąć przy nim strefy wellness & SPA. Łaźnia (sauna parowa) i sauna sucha, a przy nich strefa relaksu.

Dowiedz się więcej…

basen w hotelu sukowski

basen w hotelu sukowski

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

SPA Wielkopolska. SPA w Wielkopolsce. Wielkopolska na weekend. Weekend w Wielkopolsce. Wielkopolska SPA. Weekend SPA Wielkopolska. Weekend w SPA Wielkopolska.

Hotel nad jeziorem w Wielkopolsce. Hotel z basenem Wielkopolska. Hotel z basenem i SPA w Wielkopolsce. Hotel Wielkopolska.

#SPA #Wielkopolska #SPAwWielkopolsce #Wielkopolskanaweekend #Weekend #wWielkopolsce #WielkopolskaSPA #WeekendSPAWielkopolska #WeekendwSPA #Hotel #nadjeziorem #w #Wielkopolsce #Hotelzbasenem #HotelzbasenemiSPA #HotelWielkopolska

pliki cookie informacje