Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska

Hotel z basenem i SPA

Hotel z basenem i SPA. Wielkopolska zaprasza. Hotel z basenem, sauną i łaźnią oraz SPA w Wielkopolsce. Zapraszamy do naszego nowego krytego basenu z masażem wodnym, sauną i łaźnią! Dla Gości naszego hotelu basen zawsze gratis!

Hotel Basen Wellness SPA Fitness

Hotel Basen Wellness SPA Fitness

Hotel z basenem i SPA Wielkopolska. Przyjedź, zobacz, sprawdź, poczuj się zrelaksowany!

Hotel Sułkowski nad jeziorem, hotel z basenem, hotel ze SPA. Wielkopolska. Sauna i łaźnia w hotelu.

Nowy adres na mapie Polski. Hotel Sułkowski nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie Letnisko w Wielkopolsce. Zmieniamy się dla Was. Zakończyliśmy budowę zaplecza basenowego usytuowanego tuż przy windzie na najniższym poziomie hotelu, przy Orange Cafe, do którego zapraszamy na drinka w przerwach w sesjach relaksacyjnych. Basen ma wymiary 12 na 6 metra oraz głębokość 1,3 metra. Nie jest strzeżony, nie ma nadzoru ratownika. W wodzie są także udostępnione leżanki z hydromasażem oraz bicze wodne. Tuż przy basenie jest także dostępna sala fitness ze sprzętem treningowym.

Skoro mamy już nowy, kryty hotelowy basen, nie może zabraknąć przy nim strefy wellness. Łaźnia (sauna parowa) i sauna sucha, a przy nich strefa relaksu oraz gabinet masażu! Dodając do tego naszą strefę SPA na naszej hotelowej plaży możemy zapewnić Państwu komfortowy i kompleksowy relaks połączony z udanym wypoczynkiem całej rodziny.

Dowiedz się więcej…

Hotel Basen Wellness SPA Fitness Łaźnia Sauna

A skoro mamy już nowy, kryty hotelowy basen, a przy nim strefę wellness, to nie może zabraknąć także oferty masażów. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą masaży oraz usług rehabilitacyjnych. Oferujemy relaks i błogi spokój…

Masaż Hotel SPA na weekend dla dwojga

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Sułkowski w Boszkowie-Letnisko z krytym basenem, masującymi leżankami i biczami wodnymi. Tylko nieliczne ośrodki spa mogą się pochwalić tak nowoczesnym basenem, w którego sąsiedztwie znajdują się także sauna i łaźnia oraz sala fitness wyposażona w bieżnię, rowery stacjonarne, maty do jogi, stepy oraz orbitrek. Ponadto na naszej plaży posiadamy siłownię crossfitową. W trakcie pobytu nasi Goście korzystają ze wszystkich tych atrakcji bezpłatnie.

Boszkowo koło Poznania

Jezioro Dominickie leży na Pojezierzu Leszczyńskim, na terenie pełnego pięknych borów sosnowych Przemęckiego Parku Krajobrazowego w Wielkopolsce. Woda w Jeziorze Dominickim jest naszą dumą, ponieważ posiada pierwszą klasę czystości. Można powiedzieć, że jest ono położone w wielkopolskiej krainie jezior z uwagi na sąsiedztwo oraz połączenia z innymi jeziorami. Jezioro Dominickie koło Poznania stanowi również istotny punkt na mapie wypraw kajakowych na jedynym w Polsce Szlaku Konwaliowym, który tworzy ponad 20 jezior.

Wellness & Spa w Wielkopolsce

W okolicy Poznania nie mogło zabraknąć hotelu z doskonałą strefą wellness z łaźnią (sauną parową) i sauną suchą, strefą relaksu i gabinetem masażu. W Hotelu Sułkowski znajduje się również strefa spa (sauna i balia skandynawska z gorącą wodą) oraz strefa inhalacyjna na hotelowej plaży.

Dzięki połączeniu niewątpliwych korzyści i prozdrowotnych zabiegów oraz bliskiego kontaktu z pełną życia naturą i czystą wodą, okolice Poznania mogą skutecznie zapewnić Państwu pełen komfort i niczym niezmącony relaks. Co więcej, nieustannie dążymy do tego, by być najlepszym spa w Wielkopolsce.

Słoneczna Łąka w okolicy Poznania

Na weekend proponujemy również naszą Słoneczną Łąkę. To miejsce komfortowego opalania w przyjaznych warunkach dla skóry. Umożliwia uzyskanie naturalnego efektu opalenizny, pozwalając cieszyć się śródziemnomorskim ciepłem. Wielkopolska Słoneczna Łąka, idealna w okresie jesienno-zimowym, nadaje ciału delikatną opaleniznę, a dodatkowo umożliwia przyjemne rozluźnienie sprzyjające odprężeniu ciała i ducha.

Sala solankowa i tężnie nad jeziorem

W Hotelu Sułkowski nad Jeziorem Dominickim proponujemy również inhalacyjne sale solne z tężniami solankowymi, które działają w oparciu o wysokozmineralizowane wody jodowe. Właściwości inhalacyjnej sali solnej ma także nasz baby room, czyli sala zabaw dla dzieci. Na plaży posiadamy dodatkowo dwie inhalacyjne tężnie solankowe, które są czynne przez całą dobę. Warto zwrócić uwagę, że rzadko które hotele w Poznaniu i okolicach proponują swoim Gościom takie prozdrowotne atrakcje.

pliki cookie informacje