Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Sylwester Wielkopolska – Wellness & Happiness – Sylwester w hotelu

Sylwester Wielkopolska. Wellness & Happiness.

sylwester wielkopolska

Sylwester Wielkopolska

Niezapomniany bal sylwestrowy oferujemy w cenie 399 PLN od osoby.

Dodatkowo proponujemy 20% zniżki na nocleg ze śniadaniem w Sylwestra!

Sylwester Wielkopolska Wellness & Happiness w Hotelu Sułkowski – tutaj przywitasz Nowy Rok w wyśmienitym nastroju, w przepięknie zlokalizowanym hotelu nad jeziorem blisko Wrocławia, Poznania, Lubina i Leszna.

Sylwester Wielkopolska – 31 grudnia doba hotelowa tego dnia zaczyna się u nas już od godziny… 12:00, żebyście mogli zrelaksowani spokojnie przygotować się na szampańską zabawę do białego rana!

Dodatkowo wstęp do całej naszej nowej strefy Basen & Wellness GRATIS przez okres całego pobytu!

Sylwester Wielkopolska. Tematyczny Sylwester „Wellness & Happiness” w Hotelu Sułkowski.

Sylwester Wielkopolska. Sylwestrową szaloną i witalną zabawę zaczynamy o godzinie 20:00, o północy wzmacniamy się toastem, piersi sylwestrowi Goście stan relaksu – Wellness & Happiness – mają prawo odczuwać dopiero po północy, bowiem stan pełnej nirwany osiągamy dopiero w Nowym Roku o 4:00 rano! Szampańska zabawa sylwestrowa jest planowana na maksymalnie 120 osób w naszej sali balowej. Za konsolą stanie najlepszy, naszym zdaniem, sylwestrowy DJ, ze światową licencją maga wprawiającego w taneczny trans najbardziej zatwardziałych zwolenników wyłącznie biesiadowania, ale zanim ruszymy w sylwestrowe odmładzające ciało i duszę tany proponujemy wzmacniającą i przepyszną serwowaną kolację.

WELLNESS MENU NA HAPPY SYLWESTER:

Na start

 • odmładzający Drink powitalny
 • poprawiająca samopoczucie Przystawka
 • energetyczna Zupa
 • witalne Danie główne
 • happy Deser
 • Sok owocowy 1 litr na parę - napój gazowany 1 litr na parę - woda mineralna 1.5 litra na parę

A potem pieszczący podniebienia całonocny szwedzki bufet.

 • Zimny bufet
 • Ciepły bufet
 • Napoje

W prezencie od dyrekcji naszego nowego centrum Basen & Wellness – toast noworoczny kieliszkiem wina gratis!

sylwester wielkopolska

Podczas zabawy będzie możliwość zakupienia alkoholu w bardzo przystępnych cenach. Nie ma możliwości wnoszenia i konsumpcji własnego alkoholu.

Opieka nad dziećmi

Sylwester Wielkopolska. Wellness & Happiness. Równolegle dla dzieci Gości naszego balu sylwestrowego już od godziny 19:00 rozpocznie się całonocna opieka wraz z pełnym wyżywieniem, zabawne animacje sylwestrowe oraz bajkowy bal sylwestrowy także w konwencji „Wellness & Happiness”, a wszystkie atrakcje w naszym hotelowym baby room pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów w cenie 20 zł za dziecko (pokój zabaw, sala kinowa, pokój snu).

Sylwester Wielkopolska. Happy nocleg i wellness śniadanie

Nasze wellness śniadanie po balu sylwestrowym zaczynamy o godzinie 8:00 i przedłużamy do godziny 12:00.

Sylwester Wielkopolska. Relaks i komfort.

Doba w hotelu kończy się dopiero o godzinie 16:00, z możliwością przedłużenia do godziny 20:00, żebyście mogli w naszej strefie Basen & Wellness odzyskać większość sił witalnych po całonocnych szaleństwach sylwestrowych i zrelaksowani wrócić bezpiecznie do domu.

Z drinkiem z soku pomidorowego w ręku, będzie można zregenerować siły także w naszej sali solankowej. Oczywiście bezpłatnie!

Sylwester Wielkopolska. Dodatkowe korzyści.

Wyłącznie dla uczestników naszego balu sylwestrowego istnieje możliwość przedłużenia pobytu już od piątku 28.12.2018 z dodatkowym 10% rabatem za każdy kolejny dzień pobytu, niezależnie od rodzaju pokoju, pod warunkiem pozostania w tym samym pokoju!

 • 20% rabat na nocleg w Sylwestra 31.12.2018-01.01.2019
 • 30% rabat na nocleg 30-31.12.2018
 • 40% rabat na nocleg 29-30.12.2018
 • 50% rabat na nocleg 28-29.12.2018.

Pod warunkiem udziału w balu sylwestrowym z noclegiem i pozostawania ciągiem w tym samym pokoju w okresie między 28-12.2018 do 01.01.2019 roku.

Ceny wszystkich atrakcji:

 • Wyśmienita kolacja / Zabawa z Didżejem / Bufet całonocny: 399 zł za osobę
 • Nocleg w komfortowym pokoju: z 20% rabatem z dobą hotelową do 16:00
 • Nawet 50% rabatu na pokoje od piątku
 • Opieka na dzieckiem: 20 zł
 • strefa Basen & Wellness: GRATIS

Sylwester Wielkopolska. Wellness & Happiness. Hotel Sułkowski zaprasza.

Niezapomniany bal sylwesterowy. Szczęście i zadowolenie gwarantowane GRATIS w cenie. Przyjdź, wyszalej się, zaproś znajomych. Zapraszamy gorąco na odlotową szampańską zabawę.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Fragmenty opinii na TripAdvisor:

„Nowoczesny, kameralny hotel, z prywatną plażą i dostępem do jeziora. Pokoje urządzone ze smakiem, wszystko nowe i czyste.”

„Nie znałem wcześniej tej części kraju i jestem zauroczony tym pojezierzem. Pokoje od strony jeziora mają piękną panoramę chyba o każdej porze roku.”

„Moim zdaniem warto wybrać się do tego hotelu chociażby na weekend. Okolica jest bardzo ładna, dostęp do plaży, placów zabaw i pysznego jedzenia robią swoje.”

„Hotel zaskakuje wysokim standarem, bardzo profesjonalą obsługą. Piękna przyroda wokół sprzyja aktywnościom. Miejsce warte odwiedzenia.”

Zobacz video

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Data przyjazdu
Pokoje
Data wyjazdu
Dorośli
Dzieci
pliki cookie informacje