Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Wellness Day w Hotelu Sułkowski.

Dzień pełen wrażeń, dzień pełen wypoczynku.

Zapraszamy na Wellness Day w Hotelu Sułkowski. Zapraszamy na relaks w naszym dziennym SPA. Kąpiele, sauny, łaźnie, masaż, sala solankowa, wypoczynek i smaczna kuchnia.

Wellness Day. Zapraszamy do Hotelu Sułkowski codziennie od godziny 12:00 do 20:00 (jeśli pokoje są dostępne, to pobyt jest możliwy nawet od godziny 10:00, w tej sprawie należy skontaktować się dobę wcześniej z naszą recepcją). W ofercie dostępny jest pokój (12:00-20:00) dla dwóch osób ze szlafrokami, klapkami i ręcznikami w cenie, nielimitowany dostęp do basenu i strefy wellness oraz do salki fitness, delikatnie opalająca słoneczna łąka, możliwość relaksu w prozdrowotnych salach solankowych.

Wellness Day w Hotelu Sułkowski, to dwie możliwe opcje pobytu:

POBYT W CENIE POKOJU – (12:00-20:00) dla dwóch osób ze szlafrokami, klapkami i ręcznikami w cenie, nielimitowany dostęp do basenu i strefy wellness oraz do salki fitness, delikatnie opalająca słoneczna łąka, możliwość relaksu w prozdrowotnych salach solankowych.

POBYT PAKIETOWY – poza powyższymi usługami, w cenie pobytu dostępny jest jeden 30 minutowy klasyczny masaż (przy wyborze pokoju Standard), dwa 30 minutowe klasyczne masaże (przy wyborze pokoju Superior) lub dwa 1 godzinne masaże dla każdej osoby (przy wyborze pokoju Superior Premium i Apartamentu)!, dodatkowo w cenie pobytu, w prezencie od Hotelu Sułkowski, znajdziecie Państwo w pokoju voucher na 80 zł (przy wyborze pokoju Superior) i 120 zł (przy wyborze pokoju Superior Premium lub Apartamentu), do wykorzystania w dniu pobytu w naszej restauracji La Perla!

Wellness Day w Hotelu Sułkowski

Wellness Day w Hotelu Sułkowski

Wellness Day w Hotelu Sułkowski

Informacje, rezerwacje lub zakup vouchera pod numerem telefonu 65 537 11 00 lub e-mail recepcja@hotelsulkowski.pl

Przykładowy plan Wellness Day w Hotelu Sułkowski mógłby wyglądać tak:

  • 12:00 Zameldowanie do pokoju. Kawa z ciastkiem.
  • 13:00 Spacer w czystym powietrzu i w ekologicznym otoczeniu przyrody brzegami Jeziora Dominickiego (obejście jeziora dookoła zajmuje ok 1:30 h).
  • 14:00 Trochę ćwiczeń na siłowni fitness, basen, sauna, łaźnia.
  • 15:00 Relaksujący masaż ciała.
  • 16:00 Godzina zdrowego wyciszającego relaksu w salce solankowej.
  • 17:00 Wyborny lunch w restauracji La Perla.
  • 19:00 Chwila relaksu w pokoju.

Wellness Day w prezencie. Zrób prezent najbliższej osobie lub przyjaciółce. Zbierz paczkę znajomych i wypoczywajcie razem. Zaproś ich na wspólny Wellness Day w Hotelu Sułkowski.

Informacje, rezerwacje lub zakup vouchera pod numerem telefonu 65 537 11 00 lub e-mail recepcja@hotelsulkowski.pl

Tak udany i relaksujący dzień można zakończyć wybornym posiłkiem w naszej restauracji La Perla. Menu można przejrzeć tutaj Menu Restauracji La Perla

Informacje, rezerwacje lub zakup vouchera pod numerem telefonu 65 537 11 00 lub e-mail recepcja@hotelsulkowski.pl

*Oferta wyłączona jest w dni przypadające w okresie wakacji, ferii, długich weekendów, świąt, walentynek, andrzejek, sylwestra itp.

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Fragmenty opinii na TripAdvisor:

„Nowoczesny, kameralny hotel, z prywatną plażą i dostępem do jeziora. Pokoje urządzone ze smakiem, wszystko nowe i czyste.”

„Nie znałem wcześniej tej części kraju i jestem zauroczony tym pojezierzem. Pokoje od strony jeziora mają piękną panoramę chyba o każdej porze roku.”

„Moim zdaniem warto wybrać się do tego hotelu chociażby na weekend. Okolica jest bardzo ładna, dostęp do plaży, placów zabaw i pysznego jedzenia robią swoje.”

„Hotel zaskakuje wysokim standarem, bardzo profesjonalą obsługą. Piękna przyroda wokół sprzyja aktywnościom. Miejsce warte odwiedzenia.”

Zobacz video

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

pliki cookie informacje