Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Wigilia firmowa

Wigilia firmowa

Wigilia firmowa jest w dalszym ciągu jedną z najważniejszych imprez dla pracowników w roku i tak powinna być traktowana. To idealna okazja do podsumowań, integracji, nagród dla pracowników.

Wigilia firmowa

Firmy powinny dołożyć wszelkich starań, by wszyscy zaproszeni czuli się na niej dobrze, mieli okazję pobyć z sobą i porozmawiać. Obecność szefa, przełożonego i kolegów może być znakomitą okazją do krótkiego podsumowania roku i złożenia sobie życzeń.

O wigilię firmową najlepiej zapytać naszych pomocników Świętego Mikołaja:

T +48 65 537 16 70 (8:00-16:00)
E marketing@hotelsulkowski.pl

Wigilia firmowa to najlepsza impreza integracyjna. Mniej formalna atmosfera, to możliwość poznania się, a zabawa wigilijna łączy w sobie integrację oraz motywację. Pracownicy zacieśniają kontakty, poznają się, zaczynają bardziej się lubić, co procentuje później w pracy zespołowej. Dlatego poza menu proponujemy także takie integrujące atrakcje, jak:

  • bilard
  • disco
  • wspólny mors w jeziorze
  • ognisko z grzanym winem
  • przejażdżka zaprzęgiem

Wigilia firmowa nie musi być nudnym spotkaniem przy stole. Może być okazja do wspaniałej firmowej zabawy, integracji, wzajemnego poznania się pracowników i ich rodzin, nie musi dotyczyć samych pracowników firmy. Idealnie jeśli pracownikom mogą towarzyszyć ich rodziny.

Przygotujemy oczywiście dla Was najlepsze specjały wigilijnej i świątecznej kuchni. Dajcie nam znać na co macie ochotę, a my przygotujemy pyszne menu wigilijne wg Waszych życzeń i gustów…

O firmowe menu wigilijne najlepiej zapytać naszych pomocników Świętego Mikołaja:

T +48 65 537 16 70 (8:00-16:00)
E marketing@hotelsulkowski.pl

Zabawę wigilijną można połączyć z Mikołajkami, a dla naszych wigilijnych Gości wynajęcie sali konferencyjnej na zabawę mikołajkową oferujemy w specjalnej promocyjnej cenie. Możemy także pomóc w zorganizowaniu świątecznej dekoracji sali.

Wizyta Świętego Mikołaja będzie doskonałym urozmaiceniem samej biesiady. To propozycja, na którą nikt nie będzie narzekał. Można przygotować na tę okazję np. różne konkurencje, by obok dobrej zabawy zapewnić również integrowanie się pracowników, a to dla każdej firmy jest niezwykle ważne. Drobne symboliczne upominki mogą otrzymać sami pracownicy, ale także ich pociechy czy najbliżsi.

A co równie ważne dla właściciela czy szefa firmy wigilia firmowa może być rozliczona w kosztach podatkowych, ale tylko wtedy, gdy jej celem jest integracja zespołu i zwiększenie motywacji pracowników. Tak więc do dzieła i Wesołych firmowych Świąt!

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 16 70 – lub napisać na adres marketing@hotelsulkowski.pl

SUŁKOWSKI HOTEL – wypoczynek, konferencje, wesela
Boszkowo-Letnisko, ul. Dworcowa 15, 64-140 Włoszakowice
T +48 65 537 11 00, M +48 728 397 807 FAX +48 65 537 15 87
recepcja@hotelsulkowski.pl

pliki cookie informacje