Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Wynajem sal na Andrzejki i Sylwester

Wynajem sal na Andrzejki i Sylwester 2017.

Jeśli szukasz sali na andrzejki lub sylwester zapraszamy do zabawy w Hotelu Sułkowski. Hotel Sułkowski oferuje wynajęcie klimatycznych i przestronnych sal na bal andrzejkowy i sylwestrowy.

Wynajem sal na Andrzejki i Sylwester 2017 – Blue Cafe na 50 osób

sala weselna
Nasza nowa restauracja Blue Cafe położona jest bezpośrednio na plaży. Dzięki szklanemu pasażowi powstającemu po rozłożeniu mobilnych szklanych paneli, możliwe jest organizowanie imprez nawet dla 70 gości. Idealne miejsce na klimatyczną i kameralną zabawę Andrzejkową lub Sylwestrową tuż nad brzegiem jeziora. Utwardzone otoczenie sprawie, że zabawę można równie dobrze prowadzić wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, a przy sprzyjających śnieżnych warunkach może byc to fajne urozmaicenie balu. Usadowienie budynku na uboczu sprawia, że zabawa będzie miała kameralny i bardzo prywatny charakter bez ingerencji osób trzecich.

Warunki wynajmu sal:

wynajem sali: 3 900 zł brutto (do końca listopada 3 500 zł brutto) plus nasze menu 99 zł za osobę (całonocne menu bufetowe). Alkohol po stronie organizatora.

Wynajem sal na Andrzejki i Sylwester 2017 – Orange Cafe plus Strefa Fun na 100 osób

notstudio-com-3541
Orange Cafe to elegancki bar z pięknym widokiem na jezioro, mieszczący się w budynku hotelowym przy strefie rozrywki. Ekskluzywne wnętrze i wyposażenie lokalu sprawia, że jest to ulubione miejsce spotkań Gości hotelowych. Elementy wyposażenia: TV-SAT/LCD, klimatyzacja, tory bowlingowe, miejsce do tańczenia sprawiają, że jest to idealne miejsce na sylwestra w gronie dobrych przyjaciół z elemenatami balu i rozrywki. Orange Cafe to sala balowa podzielona na dwie części – w Orange Cafe część konsumpcyjna i w strefie Fun część rozrywkowa. Jej atutem jest możliwość zorganizowania zabawy połączonej np. z grą w kręgle oraz podziału zabawy na dwie sale – biesiadną oraz taneczną.

Warunki wynajmu sal:

wynajem sali: 3 900 zł brutto (do końca listopada 3 500 zł brutto) plus nasze menu 99 zł za osobę (całonocne menu bufetowe). Alkohol po stronie organizatora.

Wynajem sal na Andrzejki i Sylwester 2017 – sale solankowe dla 30 do 50 osób

Grota Solna z tężniami solankowymi

Grota Solna z tężniami solankowymi


Sale solankowe to eleganckie sale konferencyjne, które mogą pełnic rolę sal bankietowych z pięknym widokiem na jezioro, mieszczące się w budynku hotelowym przy strefie rozrywki. Mają możliwość podpięcia laptopa do rzutnika i zabawy przy projekcjach wybranych teledysków na wielkim ekranie. Jest to idealne miejsce na sylwestra w gronie dobrych przyjaciół.

Warunki wynajmu sal:

wynajem sali mniejszej: 2 900 zł brutto (do końca listopada 2 500 zł brutto)
wynajem sali większej: 3 900 zł brutto (do końca listopada 3 500 zł brutto)
plus nasze menu 99 zł za osobę (całonocne menu bufetowe). Alkohol po stronie organizatora.


Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
  • T +48 65 537 16 70 (8:00-16:00)
  • marketing@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Fragmenty opinii na TripAdvisor:

„Nowoczesny, kameralny hotel, z prywatną plażą i dostępem do jeziora. Pokoje urządzone ze smakiem, wszystko nowe i czyste.”

„Nie znałem wcześniej tej części kraju i jestem zauroczony tym pojezierzem. Pokoje od strony jeziora mają piękną panoramę chyba o każdej porze roku.”

„Moim zdaniem warto wybrać się do tego hotelu chociażby na weekend. Okolica jest bardzo ładna, dostęp do plaży, placów zabaw i pysznego jedzenia robią swoje.”

„Hotel zaskakuje wysokim standarem, bardzo profesjonalą obsługą. Piękna przyroda wokół sprzyja aktywnościom. Miejsce warte odwiedzenia.”

Zobacz video

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

pliki cookie informacje