Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Organizacja imprez plenerowych

Home > news > imprezy > Organizacja imprez plenerowych

Organizacja imprez plenerowych

Organizacja imprez plenerowych – wszystko co musisz wiedzieć o naszym hotelu

Organizacja imprez plenerowych

Organizujemy imprezy plenerowe – nasza oferta jest bogata i odpowiednia do każdej pory roku – do dyspozycji mamy hotel, dużo wolnej przestrzeni – czyste powietrze i czystą wodę – co jest w zgodzie z pierwowzorem określenia „plener”.

Plener (fr. en plein air – na świeżym powietrzu) – twórczość na zewnątrz, w bezpośrednim kontakcie z naturą.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Plener

Słowo to wcześniej dotyczyło wydarzeń artystycznych i sztuki obecnie pojemność słowa „plener”, „imprezy plenerowe” jest większa i dotyczy również imprez firmowych, kulturalnych, związanych ze sportem. Z pewnością, jeśli chcecie Państwo wyrwać się z miejskiej dżungli i smogu nasz hotel będzie Państwu odpowiadał – zapraszamy do kontaktu.

Organizacja imprez plenerowych – pytania i odpowiedzi

Z uwagi na duże zainteresowanie tego rodzaju ofertą poniżej przedstawiamy organizację imprez plenerowych w pytaniach i odpowiedziach

Gdzie położony jest nasz hotel i jaki ma to wpływ na organizację imprez plenerowych?

Hotel Sułkowski położony jest nad cudownym i czystym jeziorem Dominickim – co dla organizowanych u nas imprez jest niewątpliwym atutem.

 • Duża przestrzeń
 • trzy restauracje
 • duża prywatna plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora
 • wokół piękne i czyste lasy
 • zdrowe czyste powietrze gratis
Jak duże są możliwości hotelu – ile gości może przyjąć?
Możemy zorganizować imprezę nawet na 159 osób – tyle mamy łóżek w naszym hotelu (są jeszcze dostawki i zaprzyjaźniony hotel po drugiej stronie jeziora)
Impreza plenerowa to atrakcje – co możecie polecić?
Imprezy u nas mogą być organizowane jako wydarzenia na plaży, w jeziorze, na jeziorze – żaglówki, jako biegi na orientację, rywalizacje drużynowe – mamy sporo miejsca, jest las, prywatna plaża i bezpośredni dostęp do jeziora
Jaką największą imprezę plenerową udało wam się zorganizować?
Nasza największa impreza to ponad pięćset osób zgłoszonych do Cross Sułkowskiego http://www.hotelsulkowski.pl/ofertyspecjalne/cross-sulkowskiego
zapraszamy na imprezy plenerowe do Boszkowa do Hotelu SUłkowski

zapraszamy na imprezy plenerowe do Boszkowa do Hotelu SUłkowski

Chcielibyśmy zorganizować imprezę plenerową u was – co zrobić?
oip

Organizacja imprez plenerowych

Wystarczy do nas zadzwonić, przesłać informację e-mailem – to wystarczy. Zawsze odpowiadamy na Państwa pytania.
Jak organizować imprezę plenerową?
imprezy plenerowe organizacja

imprezy plenerowe organizacja

To jedno z trudniejszych pytań, ponieważ w wszystko zależy w dużej mierze od Państwa oczekiwań – jednak oczywiście jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa projekt takiej imprezy. Tu nie ma gotowych rozwiązań – oczekiwania, ilość osób i budżet to ważne czynniki, które należy brać pod uwagę organizując każdą imprezę – również plenerową.
Co jeśli zamówimy imprezę w pod otwartym niebem i niestety będzie brzydka pogoda i deszcz?
zapraszamy na imprezy plenerowe

zapraszamy na imprezy plenerowe

Organizacja imprez w plenerze to sztuka. Brzydka pogoda dla imprez w plenerze może być trudnym przeciwnikiem – dlatego warto zastanowić się zawsze nad drugim wariantem – nie wszystkim odpowiada bieg na orientację w przemoczonych butach, czy też słuchanie koncertu pod parasolem. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy 3 restauracje, tory do gry w kręgle, ogromny namiot.

Hotel Sułkowski znajduje się tuż nad brzegiem lazurowej tafli Jeziora Dominickiego, które cieszy się pierwszą klasą czystości wody. Jesteśmy w samym sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, na kajakowym Szlaku Konwaliowym, z którego można podziwiać jedyne w Polsce skupisko różowych konwalii. Znajdujemy się niedaleko trasy S5 Poznań-Wrocław, pomiędzy Wolsztynem, Kościanem a Lesznem. Wszystkie te cechy czynią nas idealnym miejscem do organizacji imprez plenerowych.

Imprezy plenerowe z Hotelem Sułkowski

Organizacja imprez plenerowych to nasza specjalność. Do dyspozycji Gości oddajemy nasz hotel, wspaniałą przestrzeń pełną czystego powietrza i czystej wody Jeziora Dominickiego oraz spersonalizowaną ofertę imprezową. Niestraszna jest nam żadna pora roku, ani zmienna pogoda, i choć to trudny przeciwnik, zawsze posiadamy alternatywy.Nasze mocne strony to:

 • swobodna przestrzeń,
 • doskonała baza noclegowa na ponad 140 miejsc, do których można zorganizować dostawki,
 • możliwość noclegu w zaprzyjaźnionym hotelu po drugiej stronie jeziora,
 • znakomite restauracje z pysznym menu,
 • szeroka prywatna plaża z bezpośrednim dostępem do Jeziora Dominickiego,
 • otoczenie pięknych i czystych borów sosnowych.

Imprezy plenerowe, które się u nas odbywają, mogą być organizowane jako wydarzenia na plaży lub na żaglówkach, biegi dystansowe lub na orientację czy rywalizacje drużynowe. Naszą dumą jest bieg wokół Jeziora Dominickiego, czyli Cross Sułkowskiego, liczący w 2018 roku sześciuset zgłoszonych zawodników.

Organizacja imprez plenerowych

Organizacja imprez plenerowych oraz ich charakter zależy w dużej mierze od oczekiwań naszych Klientów. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy zorganizowaniu takiej imprezy, z chęcią przygotujemy jej projekt. Działamy nieszablonowo, a naszym punktem wyjścia są Państwa oczekiwania, ilość uczestników eventu oraz zakładany budżet. Wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać informację e-mailem. Niezwłocznie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące organizacji imprez plenerowych.

organizacja imprez plenerowychhttp://www.hotelsulkowski.pl/wp-content/uploads/2016/04/imprezy_plenerowe.jpgHotel Sułkowski organizuje imprezy plenerowe
Hotel Sułkowski Boszkowo
Dworcowa 1564-140Wielkopolska
Organizacja Imprez
----
--

Organizacja imprez plenerowych

Organizujemy imprezy plenerowe - nasza oferta jest bogata i odpowiednia do każdej pory roku - zapraszamy do kontaktu

pliki cookie informacje