Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Ostatni taki weekend czerwca

Home > Ostatni taki weekend czerwca

Ostatni Taki Weekend Czerwca 19-21.06.2015

Naszych gości witamy bardzo atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy na relaks w ciszy i zdrowym otoczeniu.
lato-nad-jezioremDo dyspozycji aktywnych Gości sprzęt wodny, rowery, a wieczorem możliwość zabawy w naszej strefie rozrywki z bowlingiem, bilardem i snookerem lub pogawędki z drinkiem w ręku w naszym nigt clubie Orange Cafe.

Noclegi między 19 a 21 czerwca kosztują tylko 99 zł za dobę (w pokoju typu Standard dla dwóch osób ze śniadaniem). Liczba pokoi w promocji jest ograniczona.

Gdzie jesteśmy?

Jeden z najbardziej urokliwych zakątków Wielkopolski – tuż nad samym jeziorem, blisko lasów, z prywatną plażą i mnóstwem atrakcji. Idealne miejsce na relaks we dwoje.

Jak rezerwować?

Aby dokonać rezerwacji lub zapytać o pakiet wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl.

Rezerwacja na zasadach promocyjnych ma status tymczasowy do momentu jej całościowego opłacenia. O pierwszeństwie rezerwacji decyduje data opłacenia noclegu i przesłania do nas potwierdzenia rezerwacji

W przypadku anulacji opłaconego noclegu lub niewykorzystania noclegu Hotel zastrzega sobie prawo do zatrzymania całości opłaty rezerwacyjnej.

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje