Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Adults
Dzieci

Posylwestrowe atrakcje w przedłużony weekend

Home > Sylwester 2017 – bal sylwestrowy w Wielkopolsce nad jeziorem > Posylwestrowe atrakcje w przedłużony weekend

Sylwester 2015/2016. Posylwestrowe atrakcje w przedłużony weekend

Sylwester 2015/2016. Przedłużamy sylwestrową zabawę na cały weekend!
Sylwester 2015/2016. Moc atrakcji w hotelu!!!

Dla naszych sylwestrowych Gości, którzy postanowią przedłużyć swój pobyt na cały weekend, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych niespodzianek.

new-years-eve-slice3

Przedłużenie pobytu, pod warunkiem pozostania w tym samym pokoju, to tylko 99 zł brutto za każdą kolejną dobę ze śniadaniem.

Już w piątek 01.01.2016 roku w samo południe mamy wyzwanie wyłącznie dla prawdziwych twardzieli. Jeżeli tylko pogoda i humory dopiszą oraz wystarczy odwagi 😉 proponujemy Wam kąpiel Morsów w naszym jeziorze. W ramach nagrody za odwagę, w tym samym czasie, rozpalamy naszą plażową saunę i nagrzewamy balię z gorącą wodą. Potrzebne będą: strój kąpielowy, czapka i rękawiczki.

Dla odważnych Morsów, którzy zdecydują się przełamać lęk i wejść z nami po zdrowie do jeziora, sauna i balia gratis, dla pozostałych Gości w cenie 20 zł od osoby. Na rozgrzewkę gorąca kawa i herbata, a może nawet grzane wino w cenie.

Także w piątek od 16:00 zapraszamy do wigwamu, na naszej hotelowej plaży, na ognisko z grzanym winem i smaczną zimową przekąską w cenie 20 zł od osoby.

Zgłoszenia na obie powyższe atrakcje przyjmujemy do piątku do godziny 11:00 w naszej recepcji.

Ale to jeszcze nie koniec!

Ustaliliśmy z naszymi przyjaciółmi z Free Fly Center, że nasi sylwestrowi Goście w sobotę i niedzielę mogą liczyć NA BARDZO ATRAKCYJNE CENY LOTÓW! Warto poszybować w powietrzu i poczuć się jak ptak.

para-caluje-sie-podczas-lotu-w-leszczynskim-tunelu

Przez cały dzień można korzystać z naszych hotelowych atrakcji: bowlingu, snookera, bilardu, piłkarzyków, gier na X Box.

Przez cały weekend od 16:00 do 24:00 czynny jest nasz drink bar Orange Cafe.

Wszelkie informacje dostępne będą w każdej chwili w naszej recepcji. Szczegóły znajdziecie Państwo także w torbie z drobnymi upominkami, które przygotowaliśmy dla naszych sylwestrowych Gości.

Przy okazji życzymy Wam samych wysokich lotów i happy endów w Nowym 2016 Roku

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje