Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Sztuka smaku

Home > Sztuka smaku

restauracja-wielkpolska

Restauracje w Hotelu Sułkowski

Restauracje w Hotelu Sułkowski. Zapraszamy Państwa do naszych Restauracji, które zachwycą nie tylko przepięknym widokiem i wyjątkowym wnętrzem, ale przede wszystkim znakomitymi daniami kuchni polskiej i międzynarodowej.

Tarasy letnie restauracji są doskonałym miejscem do smakowania specjałów naszej kuchni i podziwiania panoramy jeziora Dominickiego.

Restauracja La Perla – rezerwacje, menu, informacje (pracujemy w godz. 12.00-22.00)

T +48 885 852 587
E gastronomia@hotelsulkowski.pl

Restauracja La Perla

Restauracja La Perla to doskonałe miejsce do organizacji bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych. Z sali restauracyjnej roztacza się widok na taras oraz panoramę jeziora Dominickiego. Eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu rozkoszować się smakiem wyśmienitych dań oraz panującą tu atmosferą.

Restauracja Chef Przyprawy Hotel Menu Smaczna Kuchnia Miła obsługa

W restauracji organizujemy przyjęcia do 150 osób oraz połączone z tańcami do 110 osób. Kameralna restauracja La Perla kusi swoich Gości eleganckim wystrojem i panującą tu atmosferą. W restauracji znajduje się bar, który serwuje Gościom różnorodne drinki i napoje bezalkoholowe.

Tarasy restauracji La Perla: 160 miejsc.

Restauracja Rodzinna Obiad Rodzinny Hotel Menu Smaczna Kuchnia Miła obsługa

Restauracja Blue Cafe

Nasza nowa restauracja BLUE CAFE położona jest bezpośrednio na plaży. Dzięki szklanemu pasażowi powstającemu po rozłożeniu mobilnych szklanych paneli, możliwe jest organizowanie imprez zamkniętych dla ok. 70 gości.

Lokal spełnia wysokie standardy jakościowe obsługi i umożliwia organizację imprez zarówno dla klientów indywidualnych (wesela, komunie, imprezy okolicznościowe) jak i dla klientów biznesowych (konferencje, sympozja, bankiety).

Orange Cafe

Orange Cafe to elegancki bar z pięknym widokiem na jezioro mieszczący się w budynku hotelowym. Ekskluzywne wnętrze i wyposażenie lokalu sprawia, że jest to ulubione miejsce spotkań Gości hotelowych. Elementy wyposażenia: TV-SAT/LCD, klimatyzacja, bezpłatny Internet.

Letnie tarasy

W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy Państwa na nasze tarasy, sąsiadujące z Restauracją La Perla W cieniu parasoli przy śpiewie ptaków i szumie drzew będziecie Państwo mogli smakować aromatycznych kaw, słodkich deserów i orzeźwiających napojów. Tarasy Restauracji La Perla: 160 miejsc

Restauracja Tarasy Widokowe Hotel Menu Smaczna Kuchnia Miła obsługa

Restauracje w Hotelu Sułkowski Tarasy

Restauracje w Hotelu Sułkowski

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
  • Kup prezent
    Albert Schweitzer powiedział kiedyś, że „szczęście to jedyna rzecz, która...
pliki cookie informacje