Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Chrzciny w Hotelu Sułkowski

Home > Wesela > Chrzciny w Hotelu Sułkowski

Komunie Chrzciny Wielkopolska

Chrzciny w naszym hotelu – tradycja, wygoda i natura

Chrzciny w Hotelu Sułkowski. Chrzest to najważniejsze wydarzenie w życiu chrześcijanina. Uroczystość z nim związana jest okazją do ciepłego rodzinnego spotkania. Zaplanujmy je tak, by maluszek czuł się bezpieczny i spokojny. Zadbajmy, aby emocje dorosłych nie zakłóciły spokoju dziecka.

W naszych progach możecie Państwo oczekiwać relaksu i możliwości skupienia się na samej podniosłej atmosferze uroczystości. Wszystkim zajmiemy się profesjonalnie tak, aby maksymalnie odciążyć rodziców, a Gościom zapewnić pełen komfort.

Warto z wyprzedzeniem zastanowić się, jak i czym podjąć Gości. Gościnność przewiduje wystawny obiad. Wariant z przyjęciem w restauracji Hotelu Sułkowski ma ogromną zaletę: profesjonalnym gotowaniem, szykowaniem stołu i sprzątaniem zajmie się ktoś inny.

Jeśli planujecie Państwo wyprawić chrzciny w naszej restauracji, warto zabukować miejsce z wyprzedzeniem. Przy wyborze naszego hotelu warto kierować się nie tylko ceną i menu, ale także tym, że istnieje możliwość wynajmu wygodnego miejsca, gdzie w intymnej atmosferze można komfortowo przewinąć i nakarmić dziecko.

Menu na chrzciny w restauracji Hotelu Sułkowski zaczyna się już od 99 zł.

chrzciny w hotelu

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje