Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Restauracje

Home > Wesela > Restauracje

Restauracja La Perla

Restauracja La Perla to doskonałe miejsce do organizacji bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych. Z sali restauracyjnej roztacza się widok na taras oraz panoramę jeziora Dominickiego. Eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu rozkoszować się smakiem wyśmienitych dań oraz panującą tu atmosferą.

W restauracji organizujemy przyjęcia zasiadane do 150 osób oraz połączone z tańcami do 110 osób.

Kameralna restauracja La Perla kusi swoich Gości eleganckim wystrojem i panującą tu atmosferą. W restauracji znajduje się bar, który serwuje Gościom różnorodne drinki i napoje bezalkoholowe.

Tarasy restauracji La Perla: 160 miejsc.

Restauracja Blue Cafe

Nasza nowa restauracja BLUE CAFE położona jest bezpośrednio na plaży. Dzięki szklanemu pasażowi powstającemu po rozłożeniu mobilnych szklanych paneli, możliwe jest organizowanie imprez zamkniętych dla ok. 70 gości. Lokal spełnia wysokie standardy jakościowe obsługi i umożliwia organizację imprez zarówno dla klientów indywidualnych (wesela, komunie, imprezy okolicznościowe) jak i dla klientów biznesowych (konferencje, sympozja, bankiety).

Orange Cafe

Orange Cafe to elegancki bar z pięknym widokiem na jezioro mieszczący się w budynku hotelowym. Ekskluzywne wnętrze i wyposażenie lokalu sprawia, że jest to ulubione miejsce spotkań Gości hotelowych.

Elementy wyposażenia:

  • TV-SAT/LCD
  • klimatyzacja
  • bezpłatny Internet

Letnie tarasy

W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy Państwa na nasze tarasy, sąsiadujące z Restauracją La Perla W cieniu parasoli przy śpiewie ptaków i szumie drzew będziecie Państwo mogli smakować aromatycznych kaw, słodkich deserów i orzeźwiających napojów.

Boszkowo_123

Tarasy Restauracji La Perla: 160 miejsc

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – Agnieszka Wrotyńska +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje