Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Sale weselne Wielkopolska

Home > Wesela > Sale weselne Wielkopolska

Hotel na Wesele Wielkopolska

Sale weselne Wielkopolska – warto wybrać Hotel Sułkowski

Sale weselne Wielkopolska. Hotel Sułkowski w Wielkopolsce nad Jeziorem Dominickim posiada sale weselne przeznaczone zarówno do kameralnych mniejszych uroczystości, jak i dużych ponad 300 osobowych przyjęć weselnych.

Poniżej przedstawiamy nasze sale

Sale weselne Wielkopolska. Nasze sale weselne, jako pierwsze w Wielkopolsce, zyskały uznanie w oczach światowej klasy guru w branży weselnej oraz rekomendację American Academy of Wedding Halls Certifications z Las Vegas w USA.

Blue Cafe – sala weselna na 70 osób

sala weselna w wielkopolsce

sala weselna wielkopolska

Nasza nowa restauracja Blue Cafe położona jest bezpośrednio na plaży. Dzięki szklanemu pasażowi powstającemu po rozłożeniu mobilnych szklanych paneli, możliwe jest organizowanie imprez zamkniętych dla ok. 70 gości. Lokal spełnia wysokie standardy jakościowe obsługi i umożliwia organizację klimatycznych i kameralnych imprez: wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe.


La Perla – sala weselna bankietowa na 120 osób

sala weselna La Perla w hotelu Sułkowski Wielkopolska

sala weselna La Perla w hotelu Sułkowski Wielkopolska

Restauracja La Perla to doskonałe miejsce do organizacji bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych. Z sali restauracyjnej roztacza się widok na taras oraz panoramę jeziora Dominickiego. Eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu rozkoszować się smakiem wyśmienitych dań oraz panującą tu atmosferą.

W restauracji organizujemy przyjęcia zasiadane do 150 osób oraz połączone z tańcami do 110 osób.

Kameralna restauracja La Perla kusi swoich Gości eleganckim wystrojem i panującą tu atmosferą. W restauracji znajduje się bar, który serwuje Gościom różnorodne drinki i napoje bezalkoholowe.
Tarasy restauracji La Perla: 160 miejsc.


„123” – sala weselna bankietowa na 150 osób

sala weselna 123
Sala weselna bankietowa „123” to doskonałe miejsce do organizacji bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych między 100 a 150 osób. Z salą sąsiaduje przestronne foyer, w którym można zorganizować całą część gastronomiczną.
Sala położona jest tuż przy głównym wejściu do hotelu, umożliwia bardzo dobrą komunikację z hotelem i pokojami hotelowymi. Wyposażonoa jest w nowoczesne rzutniki multimedialne oraz ekrany co stanowi dodatkowy atut w wystroju wnętrza i umożliwia np. emisję nastrojowych, romantycznych filmów z muzyką lub pokazu zdjęć Pary Młodej.

W sali organizujemy przyjęcia zasiadane do 150 osób.


Sala weselna Wielkopolska

Zapraszamy do Hotelu Sułkowski – nad brzegiem jeziora Dominickiego. Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl


Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.


Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – Daria +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl

#ślub #na #plaży #slubnaplazy #śluby #event #eventy #imprezyfirmowe #imprezyintegracyjne #imprezy #firmowe #integracyjne #konferencje #szkolenia #kongres #mice #integracja #wypoczynek #hotel #jezioro #organizacja #konferencji #szkolenia #organizacjakonferencji #organizacjaszkoleń

Sala Weselna Wielkopolska

Hotel Sułkowski w Wielkopolsce nad Jeziorem Dominickim posiada sale weselne przeznaczone zarówno do kameralnych mniejszych uroczystości, jak i dużych ponad 300 osobowych przyjęć weselnych.
Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje