Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Ślub na plaży

Home > Wesela > Ślub na plaży

Ślub w Plenerze Wielkopolska

Ślub na plaży w Hotelu Sułkowski

Ślub na plaży w Hotelu Sułkowski. Obowiązujące przepisy umożliwią narzeczonym zawarcie związku małżeńskiego również poza lokalem urzędu stanu cywilnego. Plaża Hotelu Sułkowski jest idealnym miejscem na ceremonię zaślubin w najpiękniejszym modnym światowym stylu.

Zapytaj o naszą ofertę weselną i menu weselne pod numerem telefonu 65 537 16 70 lub e-mail bankiety@hotelsulkowski.pl

Według prawa miejsce takiego ślubu cywilnego musi zapewniać uroczystą formę, a to jest jedynie kwestia do uzgodnienia między przyszłymi małżonkami, a kierownikiem, który będzie celebrował uroczystość. W gestii urzędnika jest, więc rozstrzygnięcie, czy propozycja narzeczonych jest na tyle godna, by mógł tam odbyć się ślub. Z naszej strony możecie Państwo liczyć na pomoc i gwarancję, że oprawa ślubu będzie spełniać oczekiwania i wymogi każdego urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego.

Zapytaj o naszą ofertę weselną i menu weselne pod numerem telefonu 65 537 16 70 lub e-mail bankiety@hotelsulkowski.pl

Wesele lub ślub na plaży na naszym kanale youtube:

Zapewniamy, że nasza plaża będzie przygotowana w 100% i będzie spełniała najbardziej rygorystyczne i wyszukane normy oraz oczekiwania co do uroczystej formy tej wspaniałej chwili, jaką jest ślub dwojga zakochanych, a uroczysta oprawa, niepowtarzalna atmosfera, stylowe otoczenie zapewnią Wam wspaniałe wspomnienia.

Za nami już kilkadziesiąt organizacji ślubów na plaży. Niepowtarzalne przeżycie dla Pary Młodej, dla Rodziców i Gości. Doszliśmy niemal do perfekcji. Wiemy jak to zrobić, wiemy na co zwrócić uwagę, wiemy jakie rozwiązania zaproponować. Wystarczy do nas zadzwonić.

Zapytaj o naszą ofertę weselną i menu weselne pod numerem telefonu 65 537 16 70 lub e-mail bankiety@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.


Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – Daria Taciak +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl

#ślub #na #plaży #slubnaplazy #śluby #event #eventy #imprezyfirmia Towe #imprezyintegracyjne #imprezy #firmowe #integracyjne #konferencje #szkolenia #kongres #mice #integracja #wypoczynek #hotel #jezioro #organizacja #konferencji #szkolenia #organizacjakonferencji #organizacjaszkoleń

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje