Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Ślub na plaży

Home > Wesela > Ślub na plaży

Ślub w Plenerze Wielkopolska

Ślub na plaży w Hotelu Sułkowski

Ślub na plaży w Hotelu Sułkowski. Obowiązujące przepisy umożliwią narzeczonym zawarcie związku małżeńskiego również poza lokalem urzędu stanu cywilnego. Plaża Hotelu Sułkowski jest idealnym miejscem na ceremonię zaślubin w najpiękniejszym modnym światowym stylu.

Zapytaj o naszą ofertę weselną i menu weselne pod numerem telefonu 65 537 16 70 lub e-mail bankiety@hotelsulkowski.pl

Według prawa miejsce takiego ślubu cywilnego musi zapewniać uroczystą formę, a to jest jedynie kwestia do uzgodnienia między przyszłymi małżonkami, a kierownikiem, który będzie celebrował uroczystość. W gestii urzędnika jest, więc rozstrzygnięcie, czy propozycja narzeczonych jest na tyle godna, by mógł tam odbyć się ślub. Z naszej strony możecie Państwo liczyć na pomoc i gwarancję, że oprawa ślubu będzie spełniać oczekiwania i wymogi każdego urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego.

Zapytaj o naszą ofertę weselną i menu weselne pod numerem telefonu 65 537 16 70 lub e-mail bankiety@hotelsulkowski.pl

Wesele lub ślub na plaży na naszym kanale youtube:

Zapewniamy, że nasza plaża będzie przygotowana w 100% i będzie spełniała najbardziej rygorystyczne i wyszukane normy oraz oczekiwania co do uroczystej formy tej wspaniałej chwili, jaką jest ślub dwojga zakochanych, a uroczysta oprawa, niepowtarzalna atmosfera, stylowe otoczenie zapewnią Wam wspaniałe wspomnienia.

Za nami już kilkadziesiąt organizacji ślubów na plaży. Niepowtarzalne przeżycie dla Pary Młodej, dla Rodziców i Gości. Doszliśmy niemal do perfekcji. Wiemy jak to zrobić, wiemy na co zwrócić uwagę, wiemy jakie rozwiązania zaproponować. Wystarczy do nas zadzwonić.

Zapytaj o naszą ofertę weselną i menu weselne pod numerem telefonu 65 537 16 70 lub e-mail bankiety@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.


Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – Daria Taciak +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl

Ślub cywilny na plaży w Hotelu Sułkowski? Jak najbardziej! Obowiązujące przepisy umożliwiają narzeczonym zawarcie związku małżeńskiego poza lokalem Urzędu Stanu Cywilnego. Nasza prywatna plaża jest idealnym miejscem na tego typu ceremonię w najpiękniejszym światowym stylu.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na pomoc i gwarancję, że oprawa ślubu w plenerze będzie spełniać urzędowe wymogi. Zależy nam, aby Młoda Para miała zagwarantowane poczucie komfortu, szampańskiej zabawy i pełni szczęścia. Jest to dla nas priorytet przy organizacji każdego przyjęcia weselnego w progach Hotelu Sułkowski.

Ślub na plaży

Hotel Sułkowski profesjonalnie przygotowuje plażę, by spełniała najbardziej rygorystyczne normy oraz oczekiwania co do zaślubin dwojga zakochanych, a uroczysta oprawa i niepowtarzalna wielkopolska atmosfera w Przemęckim Parku Krajobrazowym zagwarantują wszystkim Gościom wspaniałe wspomnienia.

Jako uzupełnienie ślubu na plaży proponujemy przyjęcie w naszych salach weselnych oraz odpoczynek w przestronnych pokojach hotelowych oraz luksusowych apartamentach. Łącznie możemy zaoferować nocleg dla 190 Gości. Położenie hotelu bezpośrednio nad lazurową taflą Jeziora Dominickiego w połączeniu z szeroką, prywatną, piaszczystą plażą wyróżniają nas na całą Wielkopolskę.

Ślub cywilny na plaży

Ślub na plaży uzupełniamy naszym pakietem weselnym, w ramach którego oferujemy:

 • wynajem sali weselnej,
 • klasyczne dekoracje kwiatowe na stołach,
 • pyszne menu,
 • profesjonalną obsługę kelnerską,
 • uroczyste powitanie Pary Młodej,
 • miejsca parkingowe,
 • plenery fotograficzne Przemęckiego Parku Krajobrazowego,

Dodatkowo możemy zagwarantować wsparcie w załatwieniu:

 • transportu dla Gości,
 • oprawy muzycznej,
 • konnego powozu,
 • oprawy sali (florysty, dekoracji sali oświetleniem LED, dodatkowych dekoracji przed restauracją),
 • fotografa weselnego i kamerzysty,
 • profesjonalnej opieki nad dziećmi,
 • pokazu barmańskiego,
 • wypuszczenia gołębi,
 • pokazu sztucznych ogni,
 • pamiątkowych upominków dla Gości.

Ślub w plenerze

Doszliśmy niemal do perfekcji w organizacji ślubów w plenerze. W naszym portfolio znajduje się już kilkadziesiąt takich uroczystości. Za każdym razem jest to niepowtarzalne przeżycie dla Pary Młodej i ich bliskich. Wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas organizacji takiego wydarzenia, dlatego możemy zaproponować spersonalizowane rozwiązania dla Państwa Młodych. Wystarczy do nas zadzwonić i zapytać o ślub cywilny na plaży pod numerem telefonu: 65 537 16 70 lub mailowo: bankiety@hotelsulkowski.pl.

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje