Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Weselne Dni Otwarte! Zapraszamy!

Home > Wesela > Weselne Dni Otwarte! Zapraszamy!

Weselne Dni Otwarte. To dzień kiedy Hotel Sułkowski staje się najpiękniejszy w całym roku. To dzień kiedy odwiedza kilkaset zakochanych par, a każde miejsce w hotelu jest gotowe na ich wizytę.

Obecnie ze względu na bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników oraz obostrzenia dot. organizacji takich wydarzeń wstrzymaliśmy się z organizacją kolejnych Dni Otwartych do czasu, gdy sytuacja się ustabilizuje.

weselne dni otwarte

Nasze Weselne Dni Otwarte to dzień, kiedy przyszli nowożeńcy i ich najbliżsi mogą zobaczyć nietuzinkowo przystrojone sale z dekoracjami w różnych wersjach kolorystycznych, zapoznać się z ofertę weselną, osobiście porozmawiać z pracownikami Hotelu, którzy czuwają nad tym aby każde przyjęcie było wyjątkowe…

Weselne Dni Otwarte w Hotelu Sułkowski

Zapraszamy na Weselne Dni Otwarte do Hotelu Sułkowski, gdzie z wielkim zaangażowaniem organizujemy kameralne przyjęcia, jak również huczne i wystawne wesela dla kilkuset gości..

Weselne Dni Otwarte to okazja, by zobaczyć nasze sale w pełnej krasie, posmakować dań weselnych przygotowanych przez Szefa Kuchni oraz słodkości, które proponuje zaprzyjaźniona cukiernia.
Weselne Dni Otwarte to świetna okazja do spotkania z profesjonalistami.

Na naszych salach weselnych kompleksu Hotel Sułkowski firmy z branży weselnej prezentują swoje usługi. Wśród wystawców można spotkać przedstawicieli firm: cukierniczych, pracowni florystycznych, jubilerów, salonów sukien ślubnych, wizażystów, ekipy filmowców, fotografów oraz zespoły i DJe, którzy podkręcą atmosferę.

W natłoku przygotowań, z którymi muszą zmierzyć się narzeczeni, do najistotniejszych kwestii należą wybór miejsca i organizacja wesela. Eleganckie, oryginalne przyjęcie, uwieńczone zadowoleniem gości to przecież marzenie każdej Młodej Pary.

Weselne Dni Otwarte mają charakter imprezy cyklicznej. Odbywają się u nas raz w roku. Z przyjemnością przedstawimy Państwu wszelkie możliwości zorganizowania niezapomnianego wesela w Hotelu Sułkowski!

Najbliższa edycja planowana jest na jesień 2020 roku!

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl

SUŁKOWSKI HOTEL – wypoczynek, konferencje, wesela
Boszkowo-Letnisko, ul. Dworcowa 15, 64-140 Włoszakowice
T +48 65 537 11 00, M +48 728 397 807 FAX +48 65 537 15 87
recepcja@hotelsulkowski.pl
Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje