Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Zaręczyny w Hotelu Sułkowski

Home > Wesela > Zaręczyny w Hotelu Sułkowski

Hotel na zaręczyny

Romantyczne zaręczyny w Hotelu Sułkowski.

Zaręczyny w Hotelu Sułkowski. Większość kobiet wspomina swoje zaręczyny jako jedną z najromantyczniejszych chwil w życiu. Dla mężczyzny to powód do odpowiedzi na dwa pytania: jaki pierścionek wybrać i gdzie oświadczyć się.

Sposobów na poproszenie ukochaną o rękę jest bardzo wiele, a zaręczyny pamięta się do końca życia, więc warto uczynić tę chwilę wyjątkową. Jedno jest pewne. Zaręczyny powinny odbyć się w romantycznym i oryginalnym miejscu. Te warunki spełnia Hotel Sułkowski, jego otoczenie, restauracje oraz wnętrza. My chętnie pomożemy w realizacji nawet najbardziej niewiarygodnych pomysłów, których celem jest przekonanie swojej przyszłej narzeczonej o miłości, oddaniu, poświęceniu i gotowości bycia razem na dobre i na złe.

Możliwość zorganizowania zaręczyn na naszej plaży, podczas rejsu po Jeziorze Dominickim, romantyczna kolacja przy świecach w naszej restauracji, romantyczny weekend w naszym hotelu. Możliwości jest wiele. Z naszej strony możecie liczyć Panowie na pełne wsparcie i profesjonalną pomoc.

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy do nas zadzwonić – +48 65 537 16 70 (8:00-16:00) – lub napisać na adres bankiety@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

#event #eventy #imprezyfirmowe #imprezyintegracyjne #imprezy #firmowe #integracyjne #konferencje #szkolenia #kongres #mice #integracja #wypoczynek #hotel #jezioro #organizacja #konferencji #szkolenia #organizacjakonferencji #organizacjaszkoleń

Sprawdź Oferty Specjalne!
pliki cookie informacje