Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Wyjazdy integracyjne

Home > news > wyjazdy integracyjne > Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne

Nie od dziś wiadomo, że zintegrowany i dobrze zmotywowany zespół pracuje o wiele lepiej, co znacznie przekłada się na wyniki finansowe firmy. Wyjazdy integracyjne mogą być jednym z elementów wspomagają ten proces.

wyjazdy integracyjne w Hotelu Sułkowski

Czy wyjazdy integracyjne dla firm to ciekawa forma motywacji i integracji pracowników?

Powstaje pytanie, w jaki sposób jednocześnie zintegrować i zamotywać pracowników do dalszego, bardziej efektywnego działania. Jednym z ciekawszych rozwiązań są wyjazdy integracyjne organizowane dla wszystkich pracowników. Ważne jest to, że jeśli wyjazd integracyjny chcemy zorganizować w wyżej wymienionych celach nie możemy traktować go jako wyróżnienia dla poszczególnych pracowników. Wyjazdy w ramach nagród okresowych to zupełnie inna sprawa i nie można łączyć ze sobą tych dwóch kwestii.

Czy wyjazd integracyjny organizować samodzielnie czy zlecić firmie eventowej?

Jednym z pierwszych pytań, jakie zadają sobie właściciele firm, którzy chcą przygotować dla swoich pracowników wyjazd integracyjny jest to o jego formę i sposób organizacji. Najczęściej wybieranym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na usługi specjalistycznych firm eventowych. Ich pracownicy mają często już gotowe scenariusze wyjazdów, w czasie których zespół może się nie tylko zintegrować, dobrze zabawić, ale i czegoś nauczyć dzięki organizowanym spotkaniom ze specjalistami z dziedziny samorozwoju. Oczywiście program wyjazdu zależy od budżetu, jaki firma może przeznaczyć na tego rodzaju imprezę firmową oraz stopnia znajomości pracowników i zaangażowania w pracę.
Można też samodzielnie przygotować taki wyjazd. Jednak w tym przypadku trzeba pamiętać nie tylko o załatwieniu rozrywki, ale i stosownego noclegu, wyżywania i uwzględnić wszystkie „nieprzewidziane” wypadki, które mogą wpłynąć na przebieg wyjazdu – np. kiedy planujemy wyjazd w plener musimy zabezpieczyć się na wypadek nagłego popsucia pogody itp.

Jaką formę wyjazdu integracyjnego wybrać?

Najpopularniejsze są wyjazdy integracyjne typu survivalowego. W ekstremalnych warunkach grupa musi się lepiej poznać, aby móc liczyć na siebie – każdy pokazuje to co umie najlepiej. Inną, coraz bardziej popularną formą są wyjazdy połączone z kursami – np. kulinarnymi. Nieco bardziej ekskluzywną formą są zagraniczne wyjazdy do winnic i serowni, gdzie pracownicy mogą poznać tajniki sztuki wytwarzania regionalnych produktów, a także ich skosztować. Jednak tego typu wyjazdy częściej traktowane są jako nagrody okresowe dla najlepszych pracowników firmy, gdyż mają bardziej ekskluzywny charakter, aniżeli wyjazdy survivalowe.

Jak często organizować wyjazdy integracyjne?

To zależy od tego jak wysoki budżet firma przeznaczyła na integrację zespołu. Z reguły imprezy integracyjne organizuje się raz na pół roku lub raz na rok. Wyjazdy do ośrodków szkoleniowych, które mają na celu zwiększenie samoświadomości pracowników, co do ich umiejętności mogą być organizowane raz na rok lub raz na dwa lata.

Dużo też zależy od rotacji pracowników w firmie – im jest większa tym częściej należy organizować spotkania dla pracowników i wyjazdy organizacyjne, aby mogli poznać swoje umiejętności i wykorzystać to w czasie pracy.

Nie od dziś wiadomo, że zintegrowany i dobrze zmotywowany zespół pracuje o wiele lepiej, co znacznie przekłada się na wyniki finansowe firmy.

Nie od dziś wiadomo, że zintegrowany i dobrze zmotywowany zespół pracuje o wiele lepiej, co znacznie przekłada się na wyniki finansowe firmy.

Dodatkowe informacje na temat organizowania firmowych imprez integracyjnych:

Wyjazdy integracyjne dla firm: http://www.hotelsulkowski.pl/biznes/imprezy-integracyjne

wyjazdy-integracyjne-gry-i-zabawy

Na tego rodzaju imprezach nie może obyć się bez gier i zabaw – tu alternatywa na brzydką pogodę, która również może się zdarzyć

wyjazdy-integracyjne-hotel-wielkopolska

Zapraszamy na wszelkiego rodzaju imprezy do naszego hotelu

wyjazdy-integracyjne-hotel-z-lotu-ptaka

To zdjęcie to kolejny argument, aby nas odwiedzić – lasy, jezioro, świeże powietrze

wyjazdy-integracyjne-sala-szkoleniowa

Wyjazdy integracyjne to również praca zespołowa i szkolenia – jesteśmy na to przygotowani

Wyjazdy integracyjne sala z solank a
Wyjazdy integracyjne, dla firm – organizacja – nasz film na Youtube

Wyjazdy integracyjne w Hotelu Sułkowski – jeśli macie Państwo pytania – prosimy o kontakt

Pobierz skrócony opis pdf: o wyjazdach integracyjnych [PDF]

Rezerwacja pokoi.
Data przyjazdu
Pokoje
Data wyjazdu
Adults
Dzieci
pliki cookie informacje

Pin It on Pinterest

Share This