Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Wynajem sal szkoleniowych

Home > szkolenia > Wynajem sal szkoleniowych

Wynajem sal szkoleniowych

Hotel Sułkowski posiada na wynajem sale szkoleniowe i konferencyjne, które są profesjonalnie przygotowane i wyposażone z komfortową klimatyzacją, Wi-Fi oraz zapleczem.

Wynajem sal szkoleniowych hotel Sułkowski wielkopolska

Wynajem sal szkoleniowych Hotel Sułkowski.

F.A.Q. wynajmu sal szkoleniowych:


Kiedy najlepiej wynająć salę szkoleniową / salę konferencyjną?

Najlepiej wynająć salę szkoleniową, kiedy będzie taka potrzeba – jeśli chodzi o porę roku, to ma ona mniejsze znaczenie, my jesteśmy zawsze przygotowani. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, scenariusza, okoliczności. Tym niemniej warto zaplanować konferencję, czy spotkanie biznesowe, gdyż zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że nasze centrum konferencyjne będzie zajęte.


Czy można skorzystać z noclegu organizując konferencje w Hotelu Sułkowski jak duży jest hotel?

Oczywiście – nasz hotel ma 250 komfortowych łóżek, w nowoczesnych pokojach, które są do dyspozycji naszych klientów.


Ilu pracowników / gości konferencyjnych może przyjechać na szkolenie lub konferencję?

Nasze sale są w stanie pomieścić około 1000 gości


Jak duże są sale szkoleniowe?

Nasze sale liczą około 1000 metrów kwadratowych. Nasza największa sala to sala S1+2+3, które jest w stanie pomieścić 290 osób. Zapraszamy do za poznania się z salami: http://www.hotelsulkowski.pl/konferencje/sale-konferencyjne


Ile sal konferencyjnych jest w Hotelu Sułkowski?

Hotel posiada 7 sal konferencyjnych, które mogą dynamicznie zmieniać swoja przestrzeń i wielkość konferencyjną. Są gotowe przyjąć duże, średnie i małe konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe


Jak wyposażone są sale szkoleniowe?

Standardowe wyposażenie to sprzęt audio-video, Projektory, Ekrany, Flipcharty, DVD, CD, Laptop, Dostęp do światła dziennego, Kilkustopniowe zaciemnienie, Nowoczesne nagłośnienie, Mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, Internet WiFi lub LAN, Klimatyzacja.


Jak wygląda wypoczynek po konferencji, szkoleniu, spotkaniu biznesowym?

W zależności od okresu w którym organizowana jest konferencja / spotkanie do dyspozycji naszych gości mamy do zaproponowania szeroki wachlarz możliwości – nasze centrum wellness & spa:
naszą prywatną piaszczystą plażę, siłownię, saunę parową, fińską, sporty wodne – czekamy na telefon od Państwa :)


Wynajem Sal

Wynajem sal


Kto przeprowadza szkolenia w naszym hotelu?

Nasze sale szkoleniowe gościły biznes motoryzacyjny, medyczny, finansowy – zapraszamy do kontaktu z nami!


Czy są przeprowadzane szkolenia w grocie solnej?

W naszym hotelu jest to możliwe. Można wynająć salę szkoleniową (jak i sale konferencyjne) i dodatkowo jest to zdrowe! To się nie wyklucza, co więcej u nas można to połączyć w jedno.


Jaka jest dostępność kuchni hotelowej na konferencjach i szkoleniach organizowanych u Państwa?

Wszystko zależy od oczekiwań naszych klientów – zapraszamy do kontaktu – nasza słynna kuchnia czeka na zamówienia :)


Czy cennik sal szkoleniowych i konferencyjnych jest dostępny?

Nie, niestety każdy oferta na wynajęcie sali jest negocjowany indywidualnie, gdyż ma wiele zmiennych i jest wiele szczegółów, które mogą zaważyć na cenie. Warto rozmawiać – zatem zawsze zapraszamy do kontaktu, a najlepiej rozmawia się przy kawie z widokiem na jezioro. Zapraszamy na rozmowy do nas – pokażemy nasz hotel, ale również okolicę, plaże i las. Co więcej nasze powietrze jest czyste – codziennie rano można przebiec trasę wokół jeziora – a nawet nie całą, w zimie – tradycyjnie pomorsować, nie dalej niż chwilę od nas jest stadnina koni – jednym słowem – zapraszamy.


Czy oprócz samych szkoleń można liczyć na dodatkowe atrakcje?

Dieta podczas pobytu na szkoleniu, żaglówki dla chcących odpocząć na wodzie, rowery, las i spacery dla zmęczonych – przygotujemy Państwu propozycję.Co więcej nasze powietrze jest czyste – codziennie rano można przebiec trasę wokół jeziora – a nawet nie całą, w zimie – tradycyjnie pomorsować, nie dalej niż chwilę od nas jest stadnina koni – jednym słowem – zapraszamy.


sale na szkolenia

#wynajem sali na szkolenia #sale na szkolenia

nowe sale szkoleniowe Hotel Sułkowski

sala konferencyjna w grocie solnej Hotel Sułkowski

hotel szkolenia

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wynajmu sal szkoleniowych, szkoleń lub konferencji prosimy o kontakt:
Hotel Sułkowski +48 512 012 869, +48 698 588 478, +48 508 619 511

Idealnym sposobem podnoszenia kompetencji pracowników są szkolenia, które stały się nieodłącznym elementem funkcjonowania biznesu. Uczestnictwo pracowników w różnych kursach, konferencjach czy szkoleniach w znacznym stopniu przekłada się na kondycję całej firmy, która zyskuje wyszkoloną kadrę, a więc i korzystny wynik finansowy.

Sale szkoleniowe w Hotelu Sułkowski

Sale szkoleniowe w Hotelu Sułkowski to idealne miejsce na organizację konferencji i kursów. Jesteśmy świetnie zorganizowani i elastyczni cenowo. Znajdujemy się w Boszkowie-Letnisko nad brzegiem Jeziora Dominickiego. Jest to niedaleko trasy S5 Poznań-Wrocław, pomiędzy Wolsztynem, Kościanem a Lesznem.

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych, kompleksową i profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych. Posiadamy:

  • ponad 500 m2sal szkoleniowych, z czego największa sala liczy sobie 300 m2,
  • 10 funkcjonalnych i klimatyzowanych sal,
  • doskonałą lokalizację w okolicach Poznania,
  • niemal 190 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach,
  • miejsca parkingowe,
  • pyszne menu.

Wynajem sal szkoleniowych

Hotel Sułkowski dysponuje salami szkoleniowymi z wyjściem na szeroką prywatną piaszczystą plażą oraz parkingiem na kilkaset miejsc. Wielu zadowolonych uczestników szkoleń jest najlepszym dowodem, że wynajem sal szkoleniowych w Hotelu Sułkowski to profesjonalnie przygotowane przedsięwzięcie.

Naszym atutem jest wielkość i wyposażenie Nasze sale szkoleniowe są przestronne i doskonale wyposażone.Można je łączyć w zależności od Państwa potrzeb i rodzaju szkolenia. Każda sala posiada klimatyzację oraz własny sprzęt audiowizualny.

Konferencja w sali solnej

Jesteśmy autorami innowacyjnego pomysłu połączenia wynajmu sal szkoleniowych z możliwością regeneracji organizmu w prozdrowotnych grotach solnych i tężni solankowej. Posiadamy trzy inhalacyjne sale solankowe z tężniami solankowymi w każdej z nich oraz dwie inhalacyjne tężnie solankowe na hotelowej plaży, które są dostępne przez całą dobę.

Jeśli interesuje Państwa wynajem sal szkoleniowych w Hotelu Sułkowski, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 65 537 16 70.

Wynajem Sal Szkoleniowych

Profesjonalne sale szkoleniowe w Hotelu Sułkowski w Wielkopolsce.

pliki cookie informacje