Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Odpoczynek nad jeziorem Boszkowo

Home > news > wypoczynek > Odpoczynek nad jeziorem Boszkowo

Odpoczynek nad jeziorem Boszkowo

Obecnie kiedy wypoczywać można prawie w każdym zakątku globu, niewielu ludzi pamięta o tym, że odpoczynek nad jeziorem jest również idealne miejsce dla całej rodziny – i mamy argumenty, aby to potwierdzić. Polskie jeziora są blisko, są czyste i zapewniają moc atrakcji, a obecna baza hotelowo-noclegowa jest wysokiej klasy i spełnia najwyższe wymagania Klientów.

wakacje nad jeziorem  żaglówki
Zapewne nie wszystkie, jednak to o którym piszemy – Jezioro Dominickie ma najwyższą klasę czystości, co więcej leży w Wielkopolsce koło Poznania i niedaleko Wrocławia (dojazd autostradą S5 jest obecnie bardzo komfortowy i nie trwa dłużej niż trzy godziny ), co powoduje, że podróż nad jezioro Dominickie nie jest długa ani niebezpieczna.

Wypoczynek nad jeziorem Dominickim?

Oczywiście wypoczywać mozna… zarówno pasywnie jak i aktywnie – możliwości jest wiele – poniżej tylko niektóre.

Odpoczywaj na dużej piaskowej plaży

zapewnia rozrywkę zarówno tym, którzy wolą spędzać czas w promieniach słońca opalając się i np. czytając książkę, jak i tym, którzy wolą grać w piłkę plażową, pływać i nurkować (woda jest czysta). Co więcej kąpielisko jest strzeżone – zatem jest bezpieczniej niż na dzikiej lub nie strzeżonej plaży. Również zimą jak widać na zdjęciu poniżej, można wypoczywać i brać odprężająco-zdrowotne kąpiele w jeziorze – klub morsów zaprasza do zimowych kapieli.

Łódki, windsurfing, kajaki, rowery wodne, pływani, wędkowanie, nurkowanie – wypoczynek na wodzie, pod wodą i wokół wody

wypożyczalnia sprzętu wodnego w Hotelu Sułkowski posiada sprzęt, który potrafi nasz wyjazd urozmaicić i dostarczyć rozrywki. Przy okazji można dodać, że w pobliżu jest szlak wodny – konwaliowy szlak wodny, którym zachwycają się zarówno młodzi jak i starsi amatorzy naszych okolic.
Na jeziorze Dominickim windsurfing można uprawiać nawet zimą – jak niżej…

Rowery – wypoczynek na dwóch kółkach

Jazda na rowerze wokół jeziora? Oczywiście taka przejażdżka na pewno pozwoli Państwu wypocząć, popracować nad kondycją i odkryć okolicę jeziora – a przy okazji odetchnąć głęboko czystym, świeżym wielkopolsko-boszkowskim powietrzem…

Na grzyby i ryby

Lasy wokół jeziora, jak i samo jezioro może dostarczać amatorom wędkarstwa i grzybiarzom wielu niezapomnianych wrażeń – taaaaka ryba i kilogramowy borowik – oczywiście należy przestrzegać sezonów ochronnych ryb i zbierać z najwyższą ostrożnością grzyby, które znamy (a rosną tu duże prawdziwki podgrzybki i kozaki).
Więcej na temat łowisk wędkarskich nad jeziorem dominickim:
http://lowiska-wedkarskie.net/index.php/jezioro-dominickie

Spacery, marsze i biegi – wypoczynek dla aktywnych

Jeśli chcemy wypoczywać aktywnie marsze i biegi wokół jeziora z pewnością będą niezapomniane. Bieganie, czy też chodzenie w takich warunkach wydaje się spełnieniem marzeń każdego piechura i biegacza. Brak spalin, korków, miejskiego tumultu i… kiepskiego powietrza wychodzi tylko i wyłącznie na zdrowie – to kolejny dowód, że przyjazd nad jezioro Dominickie się opłaca!

Stadnina koni – wczasy nad jeziorem… w siodle

Nie daleko – 500 metrów od plaży znajduje się stadnina koni, którą można odwiedzić i aktywnie korzystać z lekcji jazdy konnej

Wieczorny relaks w kawiarni, restauracji, klubie

Na koniec dnia Hotel Sułkowski również przygotował ciekawe formy wypoczynku – bardzo dobra kuchnia, trzy restauracje, bilard, dart, taniec…

Myślę, że odpoczynek nad jeziorem Dominickim przypadnie Państwu do gustu, jeżeli zaś chcieliby Państwo spędzić tu, u nas więcej niż jeden dzień zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą: Wakacje nad jeziorem

SUŁKOWSKI HOTEL – wypoczynek, konferencje, wesela
Boszkowo-Letnisko, ul. Dworcowa 15, 64-140 Włoszakowice
T +48 65 537 11 00, M +48 728 397 807 FAX +48 65 537 15 87
recepcja@hotelsulkowski.pl

pliki cookie informacje