Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Wypoczynek nad jeziorem

Home > news > wypoczynek > Wypoczynek nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem

Obecnie kiedy wypoczywać można prawie w każdym zakątku globu, wypoczynek nad jeziorem niewielu ludzi pamięta. Polskie jeziora są blisko, są czyste i zapewniają moc atrakcji, a obecna baza hotelowo-noclegowa jest wysokiej klasy i spełnia najwyższe wymagania Klientów.

wypoczynek nad jeziorem wakacje żagłówki
Zapewne nie wszystkie, jednak to o którym piszemy – Jezioro Dominickie ma najwyższą klasę czystości, co więcej leży w Wielkopolsce koło Poznania i niedaleko Wrocławia (dojazd autostradą S5 jest obecnie bardzo komfortowy i nie trwa dłużej niż trzy godziny ), co powoduje, że podróż nad jezioro Dominickie nie jest długa ani niebezpieczna.

Wypoczynek nad jeziorem Dominickim – co robić?

Oczywiście wypoczywać… zarówno pasywnie jak i aktywnie – możliwości jest wiele – poniżej tylko niektóre.

Wypoczynek na dużej piaskowej plaży

zapewnia rozrywkę zarówno tym, którzy wolą spędzać czas w promieniach słońca opalając się i np. czytając książkę, jak i tym, którzy wolą grać w piłkę plażową, pływać i nurkować (woda jest czysta). Co więcej kąpielisko jest strzeżone – zatem jest bezpiecznie. Również zimą jak widać na zdjęciu poniżej, można wypoczywać i brać odprężająco-zdrowotne kąpiele w jeziorze.

Łódki, windsurfing, kajaki, rowery wodne, pływanie – wypoczynek na wodzie

wypożyczalnia sprzętu wodnego w Hotelu Sułkowski posiada sprzęt, który potrafi nasz wypoczynek nad jeziorem urozmaicić i dostarczyć rozrywki. Przy okazji można dodać, że w pobliżu jest szlak wodny – konwaliowy szlak wodny, którym zachwycają się zarówno młodzi jak i starsi amatorzy naszych okolic.
Na jeziorze Dominickim windsurfing można uprawiać nawet zimą – jak niżej…

Rowery – wypoczynek na dwóch kółkach

Jazda na rowerze wokół jeziora? Oczywiście taka przejażdżka na pewno pozwoli Państwu wypocząć i odkryć okolicę jeziora – a przy okazji odetchnąć głęboko czystym, świeżym wielkopolskim powietrzem…

Na grzyby i ryby

Lasy wokół jeziora, jak i samo jezioro może dostarczać amatorom wędkarstwa i grzybiarzom wielu niezapomnianych wrażeń – taaaaka ryba i kilogramowy borowik – oczywiście należy przestrzegać sezonów ochronnych ryb i zbierać z najwyższą ostrożnością grzyby, które znamy (a rosną tu duże prawdziwki podgrzybki i kozaki).
Więcej na temat łowisk wędkarskich nad jeziorem dominickim:
http://lowiska-wedkarskie.net/index.php/jezioro-dominickie

Spacery, marsze i biegi – wypoczynek dla aktywnych

Jeśli chcemy wypoczywać aktywnie marsze i biegi wokół jeziora z pewnością będą niezapomniane. Bieganie, czy też chodzenie w takich warunkach wydaje się spełnieniem marzeń każdego piechura i biegacza. Brak spalin, korków, miejskiego tumultu i… kiepskiego powietrza wychodzi tylko i wyłącznie na zdrowie – to kolejny dowód, że wypoczynek nad jeziorem się opłaca!

Stadnina koni – wypoczynek nad jeziorem… w siodle

Nie daleko – 500 metrów od plaży znajduje się stadnina koni, którą można odwiedzić i aktywnie korzystać z lekcji jazdy konnej

Wieczorny wypoczynek w kawiarni, restauracji, klubie

Na koniec dnia Hotel Sułkowski również przygotował ciekawe formy wypoczynku – bardzo dobra kuchnia, trzy restauracje, bilard, bowling, dart, taniec…

Myślę, że wypoczynek nad jeziorem Dominickim przypadnie Państwu do gustu, jeżeli zaś chcieliby Państwo spędzić tu, u nas więcej niż jeden dzień zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą: Wypoczynek nad jeziorem

SUŁKOWSKI HOTEL – wypoczynek, konferencje, wesela
Boszkowo-Letnisko, ul. Dworcowa 15, 64-140 Włoszakowice
T +48 65 537 11 00, M +48 728 397 807 FAX +48 65 537 15 87
recepcja@hotelsulkowski.pl

Data przyjazdu
Pokoje
Data wyjazdu
Adults
Dzieci
pliki cookie informacje