Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel dla osób z alergiami pokarmowymi

Home > Wypoczynek > Hotel dla osób z alergiami pokarmowymi

Hotel Spa Wielkopolska

Hotel dla osób z alergiami pokarmowymi

Hotel dla osób z alergiami pokarmowymi. Managerowie Hotelu Sułkowski mają na sercu bezpieczny i komfortowy pobyt także osób z uczuleniami pokarmowymi. Staramy się realizować nawet najbardziej rygorystyczne obostrzenia dotyczące sposobu żywienia osób alergicznych. Nasz Szef Kuchni jest w stanie przygotować posiłki niemal dla każdej z osób wymagającej specjalnego dostosowania sposobu przygotowania posiłków oraz ich składników.

Hotel dla osób z alergiami pokarmowymi

Jednak w celu jeszcze lepszego dostosowania się naszych kucharzy do przeciwwskazań i wskazań będziemy wdzięczni za wcześniejsze przesłanie do nas, poprzez naszą recepcję, dokładnego opisu składników wyeliminowanych z diety lub wskazanych w diecie, a najlepiej nazw produktów oraz producentów najbardziej preferowanych elementów posiłków.

Diety dla alergików realizujemy wyłącznie na życzenie i nie są one standardową usługą w naszym hotelu. Przystosowanie menu pod wymogi diety może wiązać się z dodatkową opłatą. Dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt i określenie zasad realizacji Państwa diety.

Sprawdź Oferty Specjalne!
  • Kup prezent
    Albert Schweitzer powiedział kiedyś, że „szczęście to jedyna rzecz, która...
pliki cookie informacje