Boszkowo - Letnisko, ul. Dworcowa 15
+48 65 537 11 00
recepcja@hotelsulkowski.pl

Hotel z basenem i SPA nad jeziorem

Home > Wypoczynek > Hotel z basenem i SPA nad jeziorem

Hotel z basenem Wielkopolska

Hotel z basenem

Kryty nowoczesny basen hotelowy, z masującymi leżankami i z biczami wodnymi. W sąsiedztwie basenu dostępne są także sauna i łaźnia oraz sala fitness. Goście hotelowi korzystają ze wszystkich atrakcji bezpłatnie.

Wellness & SPA

Skoro mamy już nowy, kryty hotelowy basen, nie może zabraknąć przy nim strefy wellness. Łaźnia (sauna parowa) i sauna sucha, a przy nich strefa relaksu i gabinet masażu. Dodając do tego strefę SPA (sauna i balia skandynawska z gorącą wodą) na naszej hotelowej plaży możemy zapewnić Państwu komfortowy oraz kompleksowy relaks.

Słoneczna Łąka w strefie chill out

Polecana głównie w okresie jesień-wiosna Słoneczna Łąka nadaje ciału delikatną opaleniznę dzięki promieniom zbliżonym do naturalnego światła słonecznego. Słoneczna Łąka dodatkowo umożliwia sprzyjające wypoczynkowi rozluźnienie, co służy odprężeniu ciała i psychiki.

Zastosowano tutaj bezpieczną długofalową metodę opalania, wywołując oddziaływanie ciepła jak nad Morzem Śródziemnym.

Podczas sesji dostarcza się do organizmu niezbędną dawkę witaminy D3, która opóźnia procesy starzenia i poprawia kondycję skóry, polepsza samopoczucie oraz przyspiesza spalanie tłuszczów. Słoneczna Łąka, to także kolagenowa terapia świetlna, czyli naturalnie odmładzający zabieg kosmetyczny. Powstrzymuje procesy starzenia, cellulit i rozstępy.

Słoneczna Łąka to komfortowe opalanie w przyjaznych dla skóry warunkach. Umożliwia uzyskanie naturalnego efektu opalania pozwalając cieszyć się śródziemnomorskim ciepłem.

Salka fitness przy basenie

Przy naszym hotelowym basenie usytuowaliśmy od razu niewielką salkę fitness wyposażoną w bieżnię, rowerki stacjonarne, maty do jogi, stepy, orbitrek… Planowane uruchomienie – październik/listopad 2018.

Inhalacyjna sala solankowa z tężniami w hotelu

W naszym Hotelu pojawiły się inhalacyjne sale solne z tężniami solankowymi. Nasi Goście nie muszą już jechać nad Bałtyk, żeby pooddychać powietrzem bogatym w jod. Nasze inhalacyjne sale solne działają w oparciu o wysokozmineralizowane wody jodowe. Właściwości inhalacyjnej sali solnej ma także nasz baby room, czyli sala zabaw dla dzieci.

SPA w hotelu nad jeziorem

Nasze SPA nad jeziorem składa się z sauny suchej oraz balii skandynawskiej opalanych drewnem. Dzięki ich usytuowaniu na naszej hotelowej plaży tuż nad brzegiem jeziora można cieszyć się korzyściami i prozdrowotnymi efektami ich działania w połączeniu z bliskim kontaktem z naturą i czystą wodą.

Inhalacyjna tężnia solankowa na hotelowej plaży

W naszym Hotelu na naszej plaży pojawiły się dwie inhalacyjne tężnie solankowe. Nasi Goście nie muszą już jechać nad Bałtyk lub do Ciechocinka, żeby pooddychać powietrzem bogatym w jod i inne minerały. Nasze tężnie są dostępne dla każdego przez całą dobę, a działają w oparciu o wysokozmineralizowane wody jodowe, posiadające także dużą zawartość bromu.

Siłownia crossfitowa na hotelowej plaży

Tuż obok naszych prozdrowotnych tężni solankowych uruchomiliśmy na naszej plaży, na świeżym powietrzu siłownię crossfitową dla amatorów trochę bardziej wyczynowego ruchu.

Jak rezerwować?

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować nocleg wystarczy do nas zadzwonić – 65 537 11 00 – lub napisać na adres recepcja@hotelsulkowski.pl

Gdzie jesteśmy?

Nad samym Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo – Letnisko, blisko Poznania i Leszna, wśród przepięknych lasów Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Wyobraź sobie relaks nad jeziorem, na prywatnej plaży. Do tego wypoczynek w hotelu z basenem, spa i solanką. A ponadto pyszny posiłek w restauracji z tarasem wychodzącym na lazurową taflę jeziora. Wcale nie musi to być sceneria, którą proponują zagraniczne hotele spa. Taką ofertę ma wielkopolska miejscowość Boszkowo, w której znajduje się Hotel Sułkowski.

Hotel z basenem i spa

Nasz hotel spa z basenem proponuje Gościom nocleg w komfortowym pokoju, pyszne posiłki oraz pobyt w strefie wellness (sauna i łaźnia). Można u nas również skorzystać z sali solankowej z tężniami, sali fitness, inhalacyjnych tężni solankowych nad Jeziorem Dominickim oraz zewnętrznej siłowni crossfit.

Dla Gości proponujemy pyszne dania w hotelowej restauracji La Perla. Możliwe jest zarezerwowanie stolika na romantyczną kolację dla dwojga przy kieliszku wina, z oprawą świec, płatków róż i wyjątkową zastawą.

Hotel nad jeziorem

Zdecydowanym atutem naszego hotelu spa jest jego lokalizacja. W niedalekiej odległości znajduje się Poznań i okolice, a wielkopolska miejscowość Boszkowo-Letnisko jest położona bezpośrednio nad Jeziorem Dominickim, na terenie pełnego borów sosnowych Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Posiadamy prywatną szeroką plażę, z której łagodnie można zejść do wody. Oferujemy wiele atrakcji zarówno na plaży, jak i poza nią. Naszym priorytetem jest to, by każdy z Gości, który poszukuje noclegu w Poznaniu i okolicach, niezależnie od pory roku, znalazł u nas sposób na aktywny wypoczynek.

Hotel Sułkowski w Boszkowie-Letnisko

W ramach aktywnego wypoczynku nad Jeziorem Dominickim proponujemy:

 • pływanie,
 • rowery wodne i kajaki,
 • basenowe zjeżdżalnie oraz dmuchane pontony dla dzieci,
 • wędkowanie,
 • nurkowanie,
 • windsurfing,
 • spacery wokół jeziora,
 • jogging,
 • nordic walking,
 • wycieczki rowerowe,
 • jazdę konną w pobliskiej stadninie,
 • grzybobranie.

Aby poznać szczegóły pobytu lub zarezerwować nocleg wystarczy skontaktować się z naszym hotelem spa telefonicznie: 65 537 11 00, lub napisać maila na adres: recepcja@hotelsulkowski.pl.

Sprawdź Oferty Specjalne!
 • Kup prezent
  Albert Schweitzer powiedział kiedyś, że „szczęście to jedyna rzecz, która...
pliki cookie informacje